Şimdi Ara

Vatan dan Sistem Toplama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar. 1600-1700 Tl arası Vatan Bilgisayardan PC toplamak istiyorum. Sistem şuan için modern oyunlarına kaldırmak zorunda değil Örneğin Gta5 Bilmem anlatabildim mi Ben genelde simülasyon oyunlarını pc de oynarım gta tarzı oyunlar için konsolum var.Fiyat 100 TL oynayabilir sorun değil. Şimdiden cevap verenlere teşekkürler.
    Benim topladığım sistem bu: bu sistem üzerinden sizin tavsiyelerinizle değiştirebiliriz veya sıfırdan da başlayabiliriz Önceliğim Ets2 Ats Bus simulator 16 tarzı oyunları oynatmasıdir.Cevap veren,vakit ayıran herkese teşekkürler.
     Vatan dan Sistem Toplama Vatan dan Sistem Toplama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf-123 -- 7 Eylül 2016; 1:17:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sistem güzel gibi ekran kartı biraz eski ama olsun vatanda 2gb rx460 yok :/
  • Bu Sistemi topluyayım mı?

• bence topla ama başkalarınında önerisini al bence 1gün daha sabret vatanbilgisayar pahalı olunca kimse öneride bulunmak istemiyor
  • O ekran kartına o kadar para verilir mi bilmiyorum. Ekran kartını almayıp 1 ay daha bekle derim. RX serisinin fiyatı oturur o zamana kadar sende en az 100TL falan koyabilirsin ekran kartı bütçesine. Fiyatlar çok oynamazsa ASUS GTX950'ye bakabilirsin 590 TL civarı bir fiyatı var RX serisi eşiti ise RX460 4GB(Vatan'da 609TL sadece mağazalarda)

• Dostum ben bu sistemle sadece yukarıda yazdığım oyunları oynucam ona göre
    Bu arada sistemimi vatanda toplatıcam da sizce bir sorun yaratır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf-123

Dostum ben bu sistemle sadece yukarıda yazdığım oyunları oynucam ona göre
    Bu arada sistemimi vatanda toplatıcam da sizce bir sorun yaratır mı?

bizce bir sorun yaratmaz.
    ama o bahsettiğiniz firma en pahalı ve müşteri memnuyeti en kötü olan firmadır.
    ara sokaktaki bilgisayarcılarda bile müşteri memnuyeti daha çoktur...
    o bahsettiğiniz firmada 1223 tl ye satılan i7 6700 çoğu yerde 1100 liradır...
    hepsinin zaten garantisi vardır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyasturksas -- 7 Eylül 2016; 15:23:25 >
  • Hocam teknobiyotik üzerinden toplamanızı tavsiye ederim.
     Vatan dan Sistem Toplama
     Vatan dan Sistem Toplama

• Vatan harici bir yerden toplayamam ailem den ötürü bir çoğu forumda vatan'ın sorunlu bir şekilde pc topladığı yazıyordu gönül ister ki inventus'tan topluyayım ama maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf-123 -- 7 Eylül 2016; 15:59:39 >
  • Yusuf-123 Y kullanıcısına yanıt
    o zaman elden al kendin topla. kimseye toplatma pc yi. kutuları tek tek sen aç sen topla. vatan elindeki stokları tüketmek için iade ürünleri tüketmek için, kime kaktırsak kardır diye toplama sistemlere bunları takıyor diye 100lerce başlık var forumlarda. bunun doğruluğu nedir bilinmez ama kendin toplamadıktan sonra toplama bilgisayarda her türlü sorunla karşılaşırsın. pc den anlayan bi arkadaşını çağır beraber toplayın kasanızı. hem bilmiyorsan senin için de çok güzel keyifli bir deneyim olur.
  • Vatan dışında Pc toplayan elektro market var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.