Şimdi Ara

vestel servisi eve girerken

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bütün Türk servisleri gibi şunu soruyorlar ama temizlik nanaya,

acaba içeri girebilirmiyiz ev müsatimi (sözde özele saygı) ve evet buyrun diyoruz ayaklarına ceplerinden çıkardıkları galoşları giyiyorlar ürünü görüp test edip aaa bu burada olmaz diyip ürünü kucaklayıp dışarı çıkıyorlar ta arabalarına kadar içeri girmek için ayaklarına giydikleri galoşlarla,

sonramı ne oluyor bu galoşları çıkarıp atacaklarına ceplerine koyuyolarlar sizin evde aynı galoşla giriyorlar ama siz bunu bilmiyorsunuz yazık 1 tane galoşun hesabını yapan zihniyet,

ne bu şimdi müşteririyi temizlik adına keriz yrine koymak değil mi, Türk insanı temiz mi pis mi.

• Elinde eldivenle simiti verip parayı da alan temizlik timsali(!) simitçi,fırıncı ve benzerlerine benzemiş bu olay...
  • hem siz haklısınız hem sizin eve gelen servis elemanı
    adma sırtlamış makinayı kapıya gelior 2 saat galoş çıkarmakla mı ugraşıcak bence biraz bu konuda anlayış gösterseniz daha iyi gibi olur....
    eski galoşları kullanılıyor konusunda pek bişey diyemem ama evden cıkıp sağa sola galoşları atarken şahit oldum
  • Şu Vestel 1 tane şeyi kendisi düşünemeyecek mi, bir marka bu kadar mı çakmalık rekoru kırar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oNrr

hem siz haklısınız hem sizin eve gelen servis elemanı
    adma sırtlamış makinayı kapıya gelior 2 saat galoş çıkarmakla mı ugraşıcak bence biraz bu konuda anlayış gösterseniz daha iyi gibi olur....
    eski galoşları kullanılıyor konusunda pek bişey diyemem ama evden cıkıp sağa sola galoşları atarken şahit oldum

Büyüttüğüm yeri anlamadım, adamlar galoşu sokaktamı giyiyor ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hulya35 -- 18 Ekim 2010; 12:31:35 >
  • İşte klasik vestel vakaları.Sanki makine 100 kg alt tarafı 45 50 bişey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ber11 -- 22 Ekim 2010; 22:10:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.