Şimdi Ara

vodafone nin boğazdaki görsel şovu vardı ne oldu????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • vodafonenin boğazdaki görsel şovu olacağını söylemişlerdi mesaj atarak saat 22 de olacağını söylemişlerdi nerede peki hiçbir televizyon kanalı vermedi...

• dün star tv de canlı olarak yayınlandı.çok güzeldi
  • ben bugünden bahsediyorum kardeşim mesajda 1 nisan olarak belirtildi hem benim dediğim boğazda dünkü boğazda değildi
  • Cnntürk verdi sanırım
  • Bende göremedim TV de..

BALON oldu herhalde
  • http://turk.internet.com/haber/yazigoster.php3?yaziid=17842

gece hakkında tarafsız yorumları okuyabilirsiniz..
  • Yazı ayın 30 unda yazılmış..

Gece bugündü ama ..

Ancak paylaşım için teşekkürler
  • arkadaslar ben izledim harikaydı .

paristeki milenium partisini yapan firmayı getirmişler .

22:30 da havai fişek gösterisi başladı inanılmazdı . boğazı kıpkırmızı yaptılar resmen..

tebrikler vodafone...
  • Çok kötü bir reklam ..

Ne Tv de bunun için anons yapıldı nede başka bişey..

Madem marka show yapacaksın Tvlere reklam verebilirdi bu konuda..
  • yannııı yalan oldu 1 nisan şakası heralde
  • İşte ekşi sözlükte olayla ilgili görüşler

evimin pencerelerini zangır zangır titretmiş gürültülü şeydir. yahu saat gece 11, milletin evinde uyuyan çocuğu var, kalp hastası var, şu var, bu var. hiç mi izan diye bir şey bilmez bu insanlar?
    (chiquitita, 01.04.2007 23:06)#10718477 !?

bostancı'dan bile okunmuş patlamalardır.
    (darashikoh, 01.04.2007 23:08)#10718485 !?

izmir'den hissedilmemiştir.
    (incredible, 01.04.2007 23:09)#10718491 !?

sebebi nedir, ne değildir bilinmez ama, bir anda yuzde 52, v for vendetta gözönüne gelmiş.. "aha şimdi başlayacak müzik, parlamento havaya uçacak, ama dur bi dakka parlamento burada değil ki.. acaba london bridge is falling down ile boğaz köprüsünü mü uçuruyorlar, kesin doğan grubu kutlama yapıyor ciner grubunun çöküşünün ardından" gibi düşünceler akla gelmiştir bu gösteri(!)nin sonunda..
    kimin düğünüydü acaba?

edit: vodafone'un telsim ile olan evliliğinin sonucuymuş, evet.
    (wilwarin, 01.04.2007 23:17 ~ 23:47)#10718515 !?

çok afedersiniz vodafone'un bok yemesidir. ingiltere'de böyle ulu orta milletin huzurunu kaçırabiliyorlar mı acaba? yoksa think locally fuck globally hadisesiyle mi karşı karşıyayız. yerel düşünür havai fişek atarrız kafalarını global bir anlayışla sikeriz gibi bir tutum var sanırım.

http://www.gazetevatan.com/...114648&categoryid=2
    (ama arkadaslar iyidir, 01.04.2007 23:20 ~ 23:30)#10718521 !?

vodafone'un, telsim'i satın alışından sonra, türkiye'de artık sadece vodafone ismini kullanmaya başladığı ilk gün olan 1 nisan 2007 gününü, türkiye'nin şu ana dek gördüğü en büyük havai fişek patlamasıyla insanlara duyuruşu. 4'ü anadolu yakası, 4'ü avrupa yakasında olmak üzere toplam 8 havai fişek yüklü gemiyle, yaklaşık 20 dakika süren bir gösteri yapıldı. önce anadolu yakasındaki 4 gemi, boğaziçi köprüsü'nün ayağının dibinde senkronize bir şekilde havai fişeklerini fırlattı. bu esnada köprü trafiğe kapatıldı. ardından avrupa yakasında esma sultan yalısı önündeki diğer 4 gemi fişeklerini boşalttı. esma sultan yalısı "vodafone kırmızısı"yla ışıklandırıldı. köprü üstündeki spot ışıkları da şovu pekiştirdi.

tamam, dünya markasısınız, çok paranız var, anladım da; o köprüyü nasıl kapatıp onca insanı arabasına hapsedebildiniz, o kısmını çözemedim. patlamaların arabalara zarar vermesini engellemek için desek, 100 metre ileride olmuyor muydu bu iş? garip ülke ya...
    (decadence, 01.04.2007 23:30)#10718546 !?

vodafone'un gelişiyle türk gsm piyasasını altüst edeceğini, tarifeleri iki kuruşa çekeceğini, hayatı pespembe kılacağını sanan kişileri de uykusundan uyandırdığını ümit ettiğim gürültü.
    (murrun, 01.04.2007 23:34)#10718557 !?

telefonda konuştuğum annemi bile korkutan patlamalardır.
    noluyo kızım orda, dikkat et içeri odaya kaç diye direktif verdi kadıncağız. camları zangırdattı, ulan amma çok paranız varmış milleti o kadar çalıştırıyorsunuz, bi taraflarından çıkan gazları mı biriktirdiniz dedirtti.

aha dedim birinci köprünün ayaklarına bomba koydular yıkılıyor herhalde.
    kısaca çüşşşşşşş
    aferin vodafone oldunuz, anladık
    (leaves dancing in the breeze, 01.04.2007 23:36)#10718568 !?

bu patlamalardan en çok etkilenenler, tabii ki yine çocuklar oldu. kuştan filan ziyade, çünkü genelde en çok etkilenenler çocuklar oluyor şu hayatta.

(buna bir istisna kömür madenleri, oraya kafeste kanarya götürüyorlar, grizu kaçağı varsa filan diye. çocuklardan önce onlar etkilenip nalları dikince, o zaman anlıyolar ki kaçak var. çocuk sokmuyorlar oraya.)
    (gerrain, 01.04.2007 23:38)#10718577 !?

hesapladım neredeyse 750 bin kontör değerinde harcama yapılmıştır bu patlama için. yazıktır günahtır şimdi biz kiminle konuşacağız bu kadar da vodafone kazanacak. vodafone bana muhabbet bul allahsız.
    (bandini, 01.04.2007 23:42)#10718596 !?

hala elimi ayağımı titreten; boğaz köprüsü havaya uçuruldu, tankerler infilak etti, hava saldırısına uğradık zannettiren..
    havai fişek olduğunu uzun zaman sonra anladık..
    böyle görgüsüzlük başka nerede yapılır??!!
    ölüyorum zannettim..
    kalbim sıkıştı, tansiyonum fırladı..
    ilk iş beşiktaş belediyesini(ki çok kişi aramış şikayet için), akabinde beşiktaş karakolu ve arnavutköy karakolunu aradım "durdursunlar" diye..
    "valilikten izinleri var 23.00e kadar" dediler..valiliği aradım telefonu açan yok..!

vodafone u aradım..
    biriyle konuşmak ne mümkün??..illa vodafone hattınız olacak kaale alınmanız için..!
    inad edince buldum birilerini: "haklı olabilirsiniz tabii de, izin alınmıştı" ..
    izin alındı diyerek örtbas edilecek durum değil bu..!
    ölüyorum zannettim, dakikalarca korkudan titredim..

bu ne terbiyesizlik bu ne görgüsüzlük kardeşim..
    sabah ilk iş valiliğe de şikayet edeceğim..ne olur bilemem ama inatçıyım vesselam.

not. şikayet edecek olanlardan turkcell hattı filan olup da 4440542 i arayıp muhattab bulmak için tuşlama bile yapamayanlara önerimdir..direkt "0"a basın..vodafone hattınızı girin deyip, sonra da hatalı numara girdiniz diyecekler.. yılmadan "0" a tekrar tekrar basın, bağlanırsınız.
    (gurubvakti, 01.04.2007 23:48)#10718621 !?

bir gün herkes türk olacak öngörüsünün yavaş yavaş gerçekleştiğini gösteren patlamalardır. vodafone şimdiden türk olmuştur. türkiye piyasasına girişi havai fişeklerle kutlarlar, yeni tarife paketi açıklayıp 9 pare top atışı yaparlar, turkcell'in pazar payını ele geçirince havaya ateş açarlar ve hatta faturasını ödemeyen abonelerin evine pompalı tüfekle uyarı ateşi bile açarlar. hoşgeldin vodafone, tamam inandık, sen de bizdensin.
    (carpenoctem, 01.04.2007 23:49 ~ 23:51)#10718626 !?

(bkz: vodabomb)
    (murrun, 01.04.2007 23:54)#10718647 !?

(bkz: vodafone akıllı olsun)
    (incredible, 02.04.2007 00:01)#10718688 !?

önce boğazın anadolu yakasından (yaklaşık 15 dakika) daha sonra da hemen esma sultan önünden yapılmış (yaklaşık 5 dakika) gösteridir.

(bkz: vodafone)
    (seviyorsevmiyorseviyorsevmiyorseviyor, 02.04.2007 00:03 ~ 00:16)#10718700 !?

suadiye'den epey gürültülü olarak duyulmuş ama malesef görülememiş havai fişek gösterisidir.boğazda değil de caddebostan-fenerbahçe civarından geliyormuşçasına yüksek sesli olmuştur.
    (chaplin, 02.04.2007 00:10)#10718728 !?

"merdi kipti secaat arzederken sirkatin soyler"
    atasözünü hatırlatan şirket kutlaması.

duymamızla birlikte istanbul işgal mi ediliyor? bu bomba sesleri de ne? diyerek cama fırlamama, fırlamaya çalışırken de ufak çaplı bir sakatlık geçirmeme vesile olan patlamalardır. kuru çeşme dolaylarından atıldığı tahmin edilmekte...
    (saint or sinner, 01.04.2007 22:56)#10718432 !?

hangi terör örgütünün üstleneceğini merak ettiğim rezillik.
    (david lynch, 01.04.2007 23:01)#10718451 !?

4 gemiden birden fırlattılar sanırım, muazzam bir görüntüydü.. gökyüzü olduğu gibi renkten renge büründü.. ne cumhuriyet bayramında ne yılbaşlarında böyle bir gösteri olmamıştı.. fakat gözlerimle gördüm, kuşlar kaçıştı, köpekler havladı, uçan uçak yön değiştirdi, alarmlar susmadı.. kısacası doğanın içine edildi yine.. göz zevki inanılmaz tatmin oldu ama ya doğa?
    (j i n x, 01.04.2007 23:02)#10718455 !?

şaka gibi patlamadır. "şehir patladı ulan kim ödüyor bunun parasını" dedirten patlamadır. köprüde trafiğin durmasına sebep olan patlamadır. çalışmamın içine etmiş olan patlamadır. batman ışıklarıyla delicesine desteklenmiş patlamadır. iki yakada da vuku bulan patlamadır. vodaphone'dan kuşkulanılmakta, içten ufak ufak sövülmektedir.

• merak ettim şu şovu o kadar da baktım tv de bulamadım arkadaşlar eğer internette şu şovu bulursanız buraya ekleyebilirmisiniz izleyemeyenler faydalansın...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.