Şimdi Ara

Volvo c30-bu araç çok satacak!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fotolar Paris AutoShow'dan. 2007'de Avrupayla aynı anda Türkiye'de de satışa sunulacakmış. 1.6 dizel motorlu modeli a3'ün tahtını sallar gibi geliyo bana...

• Bir kaç foto daha...

• quote:

Orijinalden alıntı: yazıtura

Bir kaç foto daha...

Bagaj zemini biraz yüksek sanki

• quote:

Bagaj zemini biraz yüksek sanki

Alıntıları Göster
    bence fiyatına bağlı birazda,değişik bir tasarım evet güzel ama sadece bu yetmez iyi bir fiyat politikası izlemeleri lazım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnginAKB -- 30 Eylül 2006; 16:37:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EnginAKB

bence fiyatına bağlı birazda,değişik bir tasarım evet güzel ama sadece bu yetmez iyi bir fiyat politikası izlemeleri lazım..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Teknogreat

bence fiyatına bağlı birazda,değişik bir tasarım evet güzel ama sadece bu yetmez iyi bir diyat politikası izlemeleri lazım..

s40 1.6 dizel 31 bin euro civarında
    bu araçta muhtemelen 25-27 bin euro civarına satılır.
    Volvo kalitesini düşününce makul gibi...

• quote:

quote:

bence fiyatına bağlı birazda,değişik bir tasarım evet güzel ama sadece bu yetmez iyi bir diyat politikası izlemeleri lazım..

s40 1.6 dizel 31 bin euro civarında
    bu araçta muhtemelen 25-27 bin euro civarına satılır.
    Volvo kalitesini düşününce makul gibi...

Alıntıları Göster
    evet çok abartılı değil ama gene o fiyatlarla peynir ekmek gibi satılacağını sanmam,S40 satış rakamlarına bakarsak bir fikir edinebiliriz,bir de özellikle bu değişik tasarım bizim tutucu kesim tarafından
    "neymiş o arkası öyle " şeklinde tabir edileceğinden emin olabilirsin..onun için ben çok çok satılacağına ihtimal vermiyorum bence A3'ün yarısı kadar satılırsa gene büyük başarı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnginAKB -- 30 Eylül 2006; 16:35:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EnginAKB

evet çok abartılı değil ama gene o fiyatlarla peynir ekmek gibi satılacağını sanmam,S40 satış rakamlarına bakarsak bir fikir edinebiliriz,bir de özellikle bu değişik tasarım bizim tutucu kesim tarafından
    "neymiş o arkası öyle " şeklinde tabir edileceğinden emin olabilirsin..onun için ben çok çok satılacağına ihtimal vermiyorum bence A3'ün yarısı kadar satılırsa gene büyük başarı olur

Alıntıları Göster
    quote:

bence volvo s40'ı iyi konumlandıramadı. Bir aile arabası için fazla dar ve küçük bir araç yarattı. Aynı fiyata daha geniş ve oturaklı olan 407 1.6 dizel de almak mümkün. Ama bu araç için aynı problemin olacağını sanmıyorum. Tabi zaman gösterecek herşeyi.

• quote:

quote:

bence volvo s40'ı iyi konumlandıramadı. Bir aile arabası için fazla dar ve küçük bir araç yarattı. Aynı fiyata daha geniş ve oturaklı olan 407 1.6 dizel de almak mümkün. Ama bu araç için aynı problemin olacağını sanmıyorum. Tabi zaman gösterecek herşeyi.

Alıntıları Göster
    muhtemelen fiyatı yüklü gelir bunun sonuda c70 gibi olur piyasada 3-5 tane dolaşır tadımlık

• quote:

Orijinalden alıntı: son_samuray

muhtemelen fiyatı yüklü gelir bunun sonuda c70 gibi olur piyasada 3-5 tane dolaşır tadımlık

Alıntıları Göster
    Umarım 5 kapılısı vardır......
  • quote:

Orijinalden alıntı: FullPerfromance

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Gökberg_ß

yok bunun 5 kapılı versiyonu s40

• quote:

Orijinalden alıntı: son_samuray

quote:

Orjinalden alıntı: Gökberg_ß

yok bunun 5 kapılı versiyonu s40

Alıntıları Göster
    O zmn Türkiye'de a3'ün fln rakibi olamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: FullPerfromance

O zmn Türkiye'de a3'ün fln rakibi olamaz

Alıntıları Göster
    Arkası v70 den bozma. Pek satmaz bu araç. Tek kapı olduğu için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loop

Arkası v70 den bozma. Pek satmaz bu araç. Tek kapı olduğu için...

Alıntıları Göster
    Araç çok satacak çünkü fiyatı Audi A3 ten fazla olmayacakmış Autocar söylüyordu. Onun için 40 milyardan başlar. Tasarımı da çok hoşuma gitti. Audi yerine tercih edilebilr.
  • quote:

Orijinalden alıntı: legion90

Araç çok satacak çünkü fiyatı Audi A3 ten fazla olmayacakmış Autocar söylüyordu. Onun için 40 milyardan başlar. Tasarımı da çok hoşuma gitti. Audi yerine tercih edilebilr.

Alıntıları Göster
    süper !

• quote:

Orjinalden alıntı: yazıtura

Fotolar Paris AutoShow'dan. 2007'de Avrupayla aynı anda Türkiye'de de satışa sunulacakmış. 1.6 dizel motorlu modeli a3'ün tahtını sallar gibi geliyo bana...

aracın arkası acayıp geldı bana ..pek begenmedım

• quote:

Orijinalden alıntı: eleny

quote:

Orjinalden alıntı: yazıtura

Fotolar Paris AutoShow'dan. 2007'de Avrupayla aynı anda Türkiye'de de satışa sunulacakmış. 1.6 dizel motorlu modeli a3'ün tahtını sallar gibi geliyo bana...

aracın arkası acayıp geldı bana ..pek begenmedım
    s40 ın hb olanı.Bence arkası hiç olmamış

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-18F1A75FA

s40 ın hb olanı.Bence arkası hiç olmamış

Alıntıları Göster
    Bunun içine arkadan balıklama dalmak zevkli olur gibi duruyor.

Tek kapı Aê tam rakip ama Avrupada, bizde tutmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Woodpecker

Bunun içine arkadan balıklama dalmak zevkli olur gibi duruyor.

Tek kapı Aê tam rakip ama Avrupada, bizde tutmaz.

Alıntıları Göster
    20-35 yaş arası kullanıcılar için ideal bi araç bence. 1.6 dizel 110bg'lik modeli favorim

• Volvo kimmiş ki Audi'nin tahtını sarsacakmış. C30'un tasarımı iğrenç, A3 bunun yanında asil kalır. Lütfen arkadaşlar, C30'u abartıp Türkiye'de piyasası olmasını sağlamayınız. C30 da diğer Volvo modelleri gibi olsun ki ikinci elden ucuz fiyata bir tane de HB Volvo alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hesheit

Volvo kimmiş ki Audi'nin tahtını sarsacakmış. C30'un tasarımı iğrenç, A3 bunun yanında asil kalır. Lütfen arkadaşlar, C30'u abartıp Türkiye'de piyasası olmasını sağlamayınız. C30 da diğer Volvo modelleri gibi olsun ki ikinci elden ucuz fiyata bir tane de HB Volvo alayım
    Hesheit'a katılıyorum.
    Volvo almayın kardeşim.
    Çok pahalı sınıfına göre.
    Parçası pahalı servisi pahalı vs.
    Hem bu araba hiç tutmaz.
    Sadece gençler alır.

p.s. Alanlar 4-5 sene kullansın sonra ben alırım ucuza
    Çok tutmayan arabaların ikinci eli ucuz olur biz de onlardan alır bineriz paşa paşa.
    Hesheit tutturamadım sayısalı yoksa XC 70'i alıyordum pazartesi günü.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.