Şimdi Ara

'VW parçalarını FIAT üretiyor' desek neler olur acaba ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
3
Favori
3.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaç kişi "şok" geçirir, kaç kişi "hadi canım" der ?

Teksid. Bir Fiat Spa. Grup Şirketi. İş alanı demir-çelik endüstrisi.

Fiat Spa. sayfasında "Tekdsid" :http://fiatspa.com/en-us/group/brands/Pages/teksid.aspx

Teksid Brezilya tesis bilgileri ve firma müşterileri :http://www.teksid.com/stabil/betim.htm

"Şimdi bu konuyu neden açtın ?" diye soran olursa, peşin cevap : "Marka konusunda önyargılarla dibine kadar batarak" bir markayı göklere, diğer markayı yerlere layık görenlere küçük bir hatırlatma yapmak için.

---

Not : Maksat VW-Fiat çatışması çıkarmak değildir.

• Hiçbir şey olmaz, ''amblemi yeter' deyip polo için 3 ay sırada beklemeye devam ederler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cruise06 -- 21 Mayıs 2013; 17:11:05 >
  • Fiat teknoloji konusunda vwden geri bir marka degil bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atom239

Fiat teknoloji konusunda vwden geri bir marka degil bence.
    Ne mi olur ? ... Fiat satışlarında patlama yapar... İnsanlar gidip Fiat alır ... Böylece fanboylar birbirini yer :) Bizde mutlu mesut geçiniriz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: atom239

Fiat teknoloji konusunda vwden geri bir marka degil bence.

vw'den 37 sene önce kurulan bir otomotiv şirketi nasıl geri olabilir ki zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 355GTS -- 21 Mayıs 2013; 18:04:47 >
  • 2 markada hayatım boyunca kullanmayacağım markalar.

Vw türkiyede çok fazla abartılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: This Time

2 markada hayatım boyunca kullanmayacağım markalar.

Vw türkiyede çok fazla abartılıyor
    bir çok araba parçası çin malı zaten fiat üretse daha iyi.
  • ferrariyi de fiat grubu uretmiyor mu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Kendi aracım Volvo ile aynı çeliği kullanıyor, Mercedes ile aynı ESP ve ABS sistemini kullanıyor, vesaire vesaire.
    Otomotiv sektöründe çoğu şeyler ortak ve bunları üretenlerde zaten hep bilindik büyük firmalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero01

ferrariyi de fiat grubu uretmiyor mu.

fiat ferrari'ye karıştığı an ferrari artık çöptür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

quote:

Alıntıları Göster
    ben anlayamadım zaten bu vw çılgınlığını aslında alanada birşey dememek lazım alan adam bizim cebimizden para almıyor ya kendi bilir isteyen istediğini alsın

ne diom ben ya işte öle bişe

• quote:

Orijinalden alıntı: acme45

ben anlayamadım zaten bu vw çılgınlığını aslında alanada birşey dememek lazım alan adam bizim cebimizden para almıyor ya kendi bilir isteyen istediğini alsın

ne diom ben ya işte öle bişe

Alıntıları Göster
    Artık 8 aydan fazla beklenmeyi haketmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

quote:

Fiat bentley üretiyor yanlışınız var
  • quote:

fiat
    ferrari lancia ve maseratının büyük ortağı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAİM.

quote:

fiat
    ferrari lancia ve maseratının büyük ortağı

Alıntıları Göster
    Arabaları satışa çıkarıyorum, artık çöptür benim gözümde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Arabaları satışa çıkarıyorum, artık çöptür benim gözümde.

Alıntıları Göster
    Bu forum neleri gördü bakın ben sayayım:
    Volvoyu Geely aldı çin malı alınmaz dediler,çarpışma testinde alamanları haşat etti arkalarına bakmadan kaçtılar
    Porsche artık safkan değil dediler panamerayı ankete çıkardılar bayılttı rakiplerini uzadılar.
    Land&Range Roveri TATA aldı hint malı yihehe muhabbeti yaptılar,piyasaya 3 4 tane model sürdü adamlar oturdular ağladılar.
    Jaguar'ı TATA aldı artık binilmez dediler,XJ ile XF piyasaya bir çıktı duman oldular,sonradan spor model çıkarttı jaguar kabız oldular.
    Giuliettaya süslü fiat dediler süssüz arabalarının şanzımanı patladı,torsiyonla virajda 360 derece havalandı,giuliettayı 1 serisi hariç yol tutuşta premium kompakt sınıf bile yıkamadı,bunlar yine arazi oldular.
    DSG sorunsuz dediler yazılımla çözüyorlar dediler firma açıklama yaptı sıkışık trafikte patlar nemli havada patlar dedi bunlar doyçen wellen desegen garantisiz de verse binerim ona ben diye kahkaha tufanı yarattılar.
    Kısacası çok takılmayın alamancı tayfasına,adamlar gülünç olmak için yaratılmış zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 21 Mayıs 2013; 20:05:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

Volvoyu Geely aldı çin malı alınmaz dediler,çarpışma testinde alamanları haşat etti arkalarına bakmadan kaçtılar
    Porsche artık safkan değil dediler panamerayı ankete çıkardılar bayılttı rakiplerini uzadılar.
    Land&Range Roveri TATA aldı hint malı yihehe muhabbeti yaptılar,piyasaya 3 4 tane model sürdü adamlar oturdular ağladılar.
    Jaguar'ı TATA aldı artık binilmez dediler,XJ ile XF piyasaya bir çıktı duman oldular,sonradan spor model çıkarttı jaguar kabız oldular.
    Giuliettaya süslü fiat dediler süssüz arabalarının şanzımanı patladı,torsiyonla virajda 360 derece havalandı,giuliettayı 1 serisi hariç yol tutuşta premium kompakt sınıf bile yıkamadı,bunlar yine arazi oldular.
    DSG sorunsuz dediler yazılımla çözüyorlar dediler firma açıklama yaptı sıkışık trafikte patlar nemli havada patlar dedi bunlar doyçen wellen desegen garantisiz de verse binerim ona ben diye kahkaha tufanı yarattılar.
    Kısacası çok takılmayın alamancı tayfasına,adamlar gülünç olmak için yaratılmış zaten.

Alıntıları Göster
    Bu konudan sonra Vw araç fiyatlarında bir düşüş bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

Eline koluna sağlık

• Ne saçma bir konu bu siz yoksa Vw %100 alman malı üretiyor falan mı sandınız?
    Yıl 2013 global bir dünyada yaşıyorsunuz %100 kendi üretim yapan 1 firma ismi söyleyin.. Tabi ki de böyle bir şeyin olması çok normal.. Siz yeni öğrenip hadi canım demiş olabilirsiniz ama sanırım sadece siz bu olayın farkında değilsiniz ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: saveyourself

Ne saçma bir konu bu siz yoksa Vw %100 alman malı üretiyor falan mı sandınız?
    Yıl 2013 global bir dünyada yaşıyorsunuz %100 kendi üretim yapan 1 firma ismi söyleyin.. Tabi ki de böyle bir şeyin olması çok normal.. Siz yeni öğrenip hadi canım demiş olabilirsiniz ama sanırım sadece siz bu olayın farkında değilsiniz ..
    %100 yerli malı otomobil yapmak iste bu yüzden yalan. Pagani bile Mercedes-Benz motoru kullanıyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.