Şimdi Ara

web cam görüntü sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • acer aspire entegre webcam cok dengesiz calisiyor bazen hic acilmiyor bazen sorun yaratmiyor bazende durup dururken kesilip gidiyor.
    bunu nasil cözebilirim ? silip tekrar yükledim yeni driver ararattim hata yok diyor ama yinede ben görüntü alamiyorum.

• Bağlatınlarını Bir Kontrol Et Yoksa Bi Tamire Gitmesi GErekebilir
  • kablolarını kontrol et bakalım.kablolar da temassızlık olabilir
  • kablolarını kontro et eğer kablolarda bi sorun yoksa tamire yolla
  • orjinal driver dan tekrar yülemeni öneririm kablolarında temassızlık olabilir usb bağlantısında problem olabilir....
  • temassızlıktan kaynaklanıyo olabilir... veya usb girişinden.. usb girişini değiştir başka bi yuvaya takarak dene bakalım... veya web cam gidici de olabilir...
  • arkadaşım sen silip tekrar kur yene olmazsa kabloları kontrol et yene olmazsa bir tamire yolla....
  • temassızlıktan kaynaklanıyo olabilir... veya usb girişinden.. usb girişini değiştir başka bi yuvaya takarak dene bakalım... veya web cam gidici de olabilir...
  • internetinden kaynaklanıyo olabilir yada virüsten eğer virüstense tarat bilgisayarını virüsten değilse internetinden olabilir modemin bozuktur benimde aynı sorunum vardı modemi kontrol ettir...
  • Çoğunuz aynı şeyi demişsiniz ama atladığınız bir nokta var.

acer aspire entegre webcam

demiş arkadaş. Yani usb den bağlanmıyor. Laptoba entegre webcam. Kablolu değil.
  • evet kontrol edecek bi kablo yok sonuçta sen en iyisi garantiye gönder kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonersec

Çoğunuz aynı şeyi demişsiniz ama atladığınız bir nokta var.

acer aspire entegre webcam

demiş arkadaş. Yani usb den bağlanmıyor. Laptoba entegre webcam. Kablolu değil.

Hepinize cok tesekkürler kablo olsa is kolay bunun hazir kamerasi var diye almistim ma hic randiman vermiyor, ugrasa ugrasa getiriyorum görüntüyü az kullaninca kayboluyor sicakliktanmi ekran kartimi tasimiyor yükü bilemedim.
    sonersec iyi anlamissiniz beni sagol.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.