Şimdi Ara

Westte smurf kasmak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba beyler.Türkiye sunucusunda oynuyorum,bu oyunuda 3.5 senedir falan oynuyorum.Hesabımın kapatılmasıyla yeni kasmaya basladım ve su an sılver 4.Lakin oyuncuların bu denli anlayışsız ve çocukça davranışları beni daha yolun başında yıldırdı.Şimdi ben bu hesabı euw'a geçirmek için 35tl verirsem tahminimce cokta akıllıca olmayacak.Westte smurf kasmaya ve bu sekilde yükselmeye karar verdim.Belli şampiyonlar oynayacagım,dolayısıyla bi sıkıntı çekmem sanırım.(her koridorda 2 şampiyon gibi,gerisinin yatırımını rüne falan yapacagım) Sizlere sormak istediğim soru,hızlı bir şekilde seviye atlamamın normal oyun oynamaktan başka bir yolu var mıdır? Boost alamayacağım çünkü euw'un rp si burada aldıgımıza oranla daha pahalı.Öneriler için şimdiden teşekkür ederim

• Gelen 400 rp ile exp boost al , kendin gibi 2 kisi daha bul , karsiya 3 bot atip girin 3v3 mapda ayni laneden gidip 5-6 dk de bitirin oyunu . En hizli yontem bu sanirim.
    Hevesini kirmak gibi olmasin ama tr de silver 4 isen West de gold olmayi filan pek dusunme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Corvo Attano XIV kullanıcısına yanıt
    Kardeşim smurf kasıyorum istersen beraber takılalım
  • bende westte smurf açtım, benim hesabım 27 level oldu öyle çok iyi oynamıyorum ama boostsuz exp kasması oldukca kolay çok kafaya takılıcak bi şey değil ya

gragas al bir de her yere uyuyor ayı
  • Herkesin söyledikleri için teşekkür ederim.Silver 4 te oynayamadıgımdan durmuyorum,ama bi maç kazanıp bi maç kaybedip nereye varabilirim onu bilmiyorum caydım o yuzden Türkiye sunucusundan,yoksa 3.5 senedir falan oynuyorum oyun tecrübem var
  • Gencbeyiin kullanıcısına yanıt
    ARMANAX da Smurf ekleyebilirsiniz, bende smurf kasmaya calısıyorumda zaman olmuyor pek.

Tavsiyem hiç euw geçirme hesabını zaten champ rune falan yok diyosun ac bi tane daha nolucak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mânâlùx Râpérâ

ARMANAX da Smurf ekleyebilirsiniz, bende smurf kasmaya calısıyorumda zaman olmuyor pek.

Tavsiyem hiç euw geçirme hesabını zaten champ rune falan yok diyosun ac bi tane daha nolucak.

Ekleyeceğim.Normal hesabımda var rune champ falan :D
  • Sıfırdan başlasan bile şampiyon ve rün için en az 6 ayını ayıracaksın. Bence üyeliği west'e taşı rahatla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekleyen varsa girelim Rain Mask
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.