Şimdi Ara

windows açılış ekranında kalıyor acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şu an evimde kullanmış olduğum bilgisayarı açtığımda windows xp yazısı çkıyor ve burda takılıyor.

Yani höşgeldiniz yazısı çıkmadan önceki ekran.DElirmek üzereyim bunu nasıl çözerim.

Bu arada güvenli modda bilgisayarı çalıştırabiliyorum.Ama normal olarak bu ekranda taklıp kalıyor.

Evimde dsl var .Ben virüs olabilir diye şüpelemiyorum ama iki tane virüs programı var virüs bulamıyorum

Bu ekranda talılmasının nedeni ne olabilir ve nasıl çözebilirim ?

Yardımınız için şimdiden çok teşekkür.

• Sistem geri yükleme dene...
  • Merhaba...
    "Ben virüs var diye süpheleniyorum yazmışsınız" bende %90 trojan var yani virüs kesin diyebilirim...İki hafta önce aynı şey benim içnde geçerliydi sadece güvenli kipte çalıştırabiliyordum...Son çare format çekmek oldu tabi bunu başarana kadar öldüm öldüm dirildim...Çünkü NTFS ile parçalamıştım...Ayrıca bendede ADSL var....Dikkat et.Birde 2 tane virüs programı var yazmışsın...Bunlar normaldir bulamayabilir..Kardeş bence registry içersinde düzeltme yapıp virüs varsa onları silen ve birdaha aynı virüsü bilgisayara kolay kolay sokmayan bir antivirüs programı vardı,Google'dan arat bulursun vallahi aklımda olsaydı ismini verirdim.Ama Easy search diye birşeyler aklımda kalmış....
    BAŞARILAR
  • benimki sadece bir fikir.yarım saat acık bırak acılacakmı kontrol et.bazen windows ıun baslangıcta calıstırması için yuklediginiz bir program tam kalkmassa baslangıcta acması gereken o dosyayı bulmak için uzun sure ugrasıyor.tabii bunu siz veya baska biri silmiştir.virus silmişte olabilir.bu win98 deki windows koruma hatası nın xp deki hali.
    bunun cozumu var ama onu cozmeyi ogrenmek yerine yeniden yuklemek daha kolay.sistem geri yukleme den guvenli kipte geri yuklemeyi deneyebilirsin.
  • en saglıklısı onarma ile sistemi tekrar kurmanız ve bi antivirüs yazılımı edinmeniz...
  • evet profesionel da onarma olayı var..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.