Şimdi Ara

WINFAST TV 2000 KARTINI XPDE ÇALIŞTIRMAK?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar,winfast tv2000 kartım var(tv 2000 xp değil); 98de çok güzel çalışıyor, ama xpde sadece radyosu calısıyor,tv calısmıyor,sadece mavi bir görüntü çıkıyor; ne kanal ayarlayabiliyor,be baska bişey... Sitesindeki tüm driverları indirdim, bu modelede winfast tv2000xp ile aynı driverları koymuslar heryerde ama bir türlü işin içinden çıkamadım. İşin garibi Xpde herhangi bir cine5 programı ile çalıştırdığımda sorunsuz çalışıyor; kendi proramıyla çalışmıyor. Varsa buna bir çare yardımcı olursanız sevinirim.

• makinanda DirectX kaç kurulu sölermisin DirectX 9.0 mu
  • 8.1 kurulu ikende denedim hepsini; olmayınca 9.0 yükledim yine denedim aynı sonuç...
  • Hayır hayır arakdaşlar directx ile sorun değil aynı kart bnede avar Tv2000 dediğin gibi Tv2000 xp değil Xp de çalıştırıncaya kadar anam ağladı resmen ama farklı drverlerin AP sini ve Drivernerini deneyerek çalıştırdım yeni driverlerde olmuyor icq no veya başka msn messenger ver sana yollayayım. Kesin çalışır.
  • tamamda arkadasımızın bahsettigi olay directx gibi gözüküyor madem tecrüben var bi yardım et ozaman
    bide overlay - primary seceneklerine tv kartının ayarlar bölümunden bak bak belki işe yarar
  • prom mesajı bekliyorum.
  • fatal sen nasıl hallettin hangi softunu yukledin
  • Tek bir driver indirmedim iki farklı driverini indirmiştim şu anda sitede yok yenileride olmuyor zaten, neyse iki farklı driveri indirdim birinin drverini kullandım diğerinin yazılımını kullandım öyle oldu çok ilgniç bir çözüm oldu fakat.
  • anlattıgın dogru benimde başıma bu tur sorunlar gelmişti ilginc yöntemlerle tanıtmıştım
  • ya bende directx 9 var bende sorun var ama farklı bazen kendı kendıne kapanıyo tekrar acılıyo restar gıbı bısıy unınstall edıyorum restart atınca makınaya unınstall edılmemıs oluyo farklı ya sımdıde ses gıdıyo ama normalde yok ole bısıy .. direct9 ıle ılgıı bı qacık fln mı var patch fln varsa bız zahmet yazın eyw ..
  • Fatalerror kardeş, (msn)interbilgisayar@hotmail.com veya (icq)36539409 dan irtibata geçebiliriz.
    Şimdiden sağol diyim.:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.