Şimdi Ara

Xbox 360 görüntü kalitesi hk.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Xbox 360'ın görüntü kalitesi ile ilgili bir kaç soru sormak istiyorum. Oyunların görüntülerinde soft bir görüntü alamıyorum. Görüntü kalitesi çok başarılı olan oyunlarda bile hep bir çizgisellik sorunu mevcut. Görüntüye yaklaşıp bakılınca (bazen uzaktan bakarken bile) soft degilde çizgi çizgi yada kare kare görünüyor. (Bazen inanılmaz can sıkıcı olabiliyor) Tv markası samsung kodunu tam hatırlamıyorum fakat smart tv full hd yeni çıkan tvlerden. Full hd filmler çok canlı görünmesine rağmen oyunlarda bu başarılı görüntüyü alamıyorum. Şimdi şöyle bir örnek verirsem daha anlaşılır olabilir sanırım; örneğin bilgisayarınızda bir oyun oynuyorsunuz. Monitörünüz 1280 x 720 pixel. Siz oyun ayarlarından görüntü kalitesini 1360 x 768 çıkardığınızda oluşan görüntü gibi.

Şimdi ilk sorum şu; HDMI kablo kalitesi görüntünün bu şekilde gelmesine etki eder mi ? İkinci sorum ise; Xbox üzerinden yada tv üzerinden yapmam gereken ayarlar nelerdir ? (Özellikle samsung tv kullanan arkadaşlardan yardım istiyorum bu konuda)

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.