Şimdi Ara

Yardım - Gelişmiş ses formatlarını destekleyen sinema sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geniş bir HD-DVD arşivim var bunlar Dolby Digital+, Dolby Digital True HD, DTS, DTS HD formatlarinda ses veriyor. Özellikle konser dvdlerinin hakkini verecek bir ses veya sinema sistemine ihtiyacim var. Bu formatları destekleyen uygun fiyatlı sistemler nelerdir yardım ederseniz sevinirim. Oturma odası için düşündüğümden yüksek kapasiteli olması gerekmez. Fiyat aralığı da 500-600 arası olmalı.

• Cevap gelmedi daha spesifik olarak Samsung HT-TZ215 modeli hakkinda yorumlariniz nedir? Bimekste 590a satiliyor şu anda
  • ginovili kardeşim,söylediğin fiyat aralığında benim bildiğim yeni nesil ses formatlarını destekleyen bir sistem yok. senin bahsettiğin samsung tada
    bu formatlar yok,alsanda bu cihazla sadece dd ve dts kayıtları dinleyebilirsin.ya yeni nesil ses formatlarını destekleyen bu tip kompakt sistemlerin
    ucuzlayıp yaygınlaşmasını bekleyeceksin yada limitini yükseltip deck bir sistem oluşturacaksın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zyvox -- 5 Nisan 2009; 17:34:01 >
  • Peki bu cihazlara örnek verebilir misiniz? Uçuk fiyatli olmazsa düşünürüm. Teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.