Şimdi Ara

Yardım Lütfeeeen!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bnm sorunum şu makinamda oyun oynarken oyunun ortasında makina kendi kendine res atıo..kasam eskiydi parçalarım o kdr eski dil bnde psu ve fanların çok eskidiini ve kasanın ii soumadıı içn res attını dşündüm ve yeni kasa aldm.Ama aynı sorun yine devam ediyor oyunun ortasında makina res atıyor sizce sorun nedir lütfen yardımcı olur musunuz???

Asus agp 8x anakart p4 2.8 ghz 512 mb ddr 400 ram 128 geforce fx5200 40 gb hdd...makinamın özellikleride bu belki yardımcı olur...bişey daha ekliym oynamaya çalıştığım oyunlarda öle makinayı veya ekran kartını fln zorlucak oblivion,nfs carbon vs fln deil...knight ve silkroad gibi online oyunlarda bile yapıyor bunu lütfen yardım...

• işlemcinin ısınmasından kaynaklanabilir, sıcaklığını kontrol ediyomusun
  • Cpu fanını ve diğer fanları kontrol et... Isınma sorunun var senin.
  • parçalarınn ısılarını kontrol ettin mi? mesala işlemci kaç derece biosta bak bakalım
  • nası bakıcam işlemcinin ısısına falan?bir de normal ısının kaç derece olması lasm?
  • biostan bakabilirsin, ya da nette çeşitli programlar var sıcaklıkları ölçen, arayıp bulabilirsin

quote:

Orjinalden alıntı: taylantayfur

nası bakıcam işlemcinin ısısına falan?bir de normal ısının kaç derece olması lasm?
  • sadece o oyundamı yapıyor başka oyunlarda durum ne yada ekrankartınızı degiştirme gibi bir durum oldumu olduysa eski sürücü tam kalkmamışda olabilir şayet bunun gibi bi şeyse bir sonraki sorununuz mavi ekrana dogru gider.....
  • windowstanda olabilir bence yeniden formatlamayıı deneyebilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.