Şimdi Ara

YArDıM LüTfEn

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben oyuna yeni başladım çoq sevdim..ama forumda 1 günde 25 lvl olurum dien bile var yaw bende mi bi beceriksizlik var anlamadım..bi günde 15 levelden fazla olunması çoq zoır gibime gelior...nese ben şimdi forumda kullanılan bazı kısaltmları öğrenmek için açtım bu konuyu mesela lg mg phy vs vs ...bunlar nedir ???bide gerçekten 50 level olan var mı? yoksa şaka mı ben biraz inanmıorum da 22 level adam la oynadım adam çoq zor level atlıor bi de arkadaşımın 32 levellik adamına baktım her 1 hayvan öldürüşünde 0.4 atlıor..yani bundan dolayı sordum yanlış anlamayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superman67 -- 28 Temmuz 2006; 17:01:45 >

• ARADIĞIN KISALTMALARI( EN YUKARIDAN 2. ÜST KONU SİLKROAD SÖZLÜĞÜ DİYE ) ORADA BULACAKSIN.LWL 70 BİE OLAN VAR MAX SINIR 70 TE CÜNKÜ O KADAR İNANILMAZ DEĞİL
    BİR GÜNDE DE 25 LWL OLUNABİLİR AMA TECRÜBE SİLK CART CURT İSTER NEYSE KOLAY GELSİN
  • www.armleg.com/nofear resim bölümüne bak adamların lvlerini görürsün oralar nere diye sorma
    aradığın bilgileri üst konularda bulabilrisin lütfen araştır
  • Silkroada hoşgeldin %00.04 çok güzel bi rakam. %00.01 kazanıo burdaki çoğu kişi. LeveL 70 olan bile war. Silkroad zor oyun kolay olsa herkes yapardı. Emek isteyen bi oyun. Sana şimdiden ii oyunlar. AmA hayat lvl 20+ dan sonra başlıo.
  • teşekkür ederim cvp larınız için
  • baştan ikinci yere 2. kez baktım ama kısaltmalarını göremedim...pardon kopyala yapıştır dermisiniz...

ilginiz için çoq teşekkür ederim
  • http://forum.donanimhaber.com/m_8108914/tm.htm
    BUDUR DA NASIL GÖRMEDİN HAYRET EN TEPEDE 2. MUTLAKA BAKIN DİYOR.ANYTHİNG ELSE???
  • ewt gördüm çok çok çok özr dilerim bir anlık körlüğüme geldi heralde çoq pardon

ama lg yi bulamadım daa dorusu forumda yazılan birçok kısaltmayı bulamadım..

mg magical phy fizksel demekmiş..

magic vuruş gücü ile fiziksel vuruş gücünün ne farkı var fziksel vuruş güçü elle bacakla falan mı oluo ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superman67 -- 28 Temmuz 2006; 17:48:47 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.