Şimdi Ara

Yardımlara karşıyız!Maalesef!:(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ülkemizde herhangi bir kanalda yapılan yardım programları sırasında diğer kanallar reyting hep o tarafa kayar die en güzel filmlerini koyuyolar. Yani yanlış yapıyolar. Onlar belgesel koysalar o sırada bütün yoğunluk o yardım programına kayar. Fransa da bir eğlence programı haftaya şöle bir yardım programı koyacağızo yüzden görüşemeybiliriz dio ve haftaya yardım programı oluyo. O sırada başka hiçbir kanalda reytinge yönelik bişi olmuyor. Belgesel oluyor. Yani türkiyede bu olcağı zaman adamlar böle düşünüyor:

-Oraya çok ünlü gelcek. Bizde şöle güzel bişi koyarsak belki onlardan daha çok reyting yapabiliriz.

Walla çok yazık!!. Böyle düşünenlere hem acıyor hem kınıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrAlLlL -- 2 Şubat 2006 14:04:54 >

• Yani insaların aklında bu zihniyet varken onalrdan hiç bi ... olmaz.(sansürledim)
  • Bana Katlıyormusunuz????
  • Yani ayıptır.
  • Dostum bu memlekette işler böyle yürüyor
  • İşte bende ona yanıyorum ya.

• Yani ne diim. Walla ha görceez show tv gene yayınlayacak öle bişi.
  • ee o zaman entel soytarıların bacakaraları noolacak onların haberini nerden alıcazz, abi bırakın garibanı ekmeği olmayanı parası olmayanı, hastasını bilmem nesini, magazin diyorum yaaa uyansanıza,

garibanmı yok memlekette açmı yok, çakılı memleket bunlarla, tvye ne gerek var çık sokağa istemediğin kadar doya doya izle, ammaa o güzide sanatçılarımızın hayatları, kim kimi nerede şeyidiyor, kimin eli kimin neresinde, bunlar olmadan olmaz abiler gözünüzü seveyim yapmayın.

arkadaşlar maalesef ülkemizin kanayan yarası medya, memleketi onlar yönetiyorlar, insanlar bu yardım programlarını izlerde vatandaşın karnı doymaya başlarsa insanlar beyinlerini mide ve cüzdanları arasından çıkarırlarsa bu memleketten ilk def edecekleri olay medyadır, onların işine gelmez, Allah belalarını tez elden versinde bu memleket bu kanemici sülüklerden kurtulsun inşallah.
  • Ama abi çok gaddar yaklaşıyon. Onların bacaklarında bilmem nerelerinde b.k mu war da merak ediyon. Çok pardon biraz argo kullandım ama.
  • orAILIL tam olarak anlamadım ama seninde beni tam olarak anlamadığın kesin kardeşim,

işte b.kmu varda magazini dayıyolar bu millete, bende onu soruyorum,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.