Şimdi Ara

YAZIN KAFEDE ÇALIŞMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar selamlar. öğrenciyim yazın hem boş durmamak hem de harçlık için garsonluk yapmayı düşünüyordum bugün bi kafe ile konuştum. çok hızlı bir şekilde aldılar garibime gitti yani işe alınma 2 dakika sürmedi. hemen yarın gel başla dediler. bir gariplik yoktur sizce değil mi

• Kafe türü yerlerde çalışan sirkülasyonu fazla olur, bu sebeple muhtemelen zaten yeni çalışana ihtiyaçları vardı. Yüksek ihtimalle ilk günün sonunda sen de işi bırakmayı düşüneceksin. (Kaynak 7-8 yıldır bu işleri yapıyorum)

• Gariplik yok, kafe gibi yerler hemen eleman alır, yarından başlatır. Hatta erken gidersen o gün bile başlatabilir. Zaten altı üstü garsonluk, komilik vs yapıcaksın yani iş görüşmesi yapmalarını beklemiyordun herhalde?  

• Donald Trump kullanıcısına yanıt
    daha önce otellerde, düğünlerde komilik yaptım hocam. neden bırakmayı düşüneyim ki zorlanacağımı düşünmüyordum.
  • Harbiyeli 3779 kullanıcısına yanıt
    aynen öyle hocam haklısınız ama birçok yere sordum bunlar da hemen gel başla diyince garibime gitti.
  • Bulaşma bence. Ben girdim 2. Gün bıraktım işi
  • neden ki hocam
  • sinok23 S kullanıcısına yanıt
    Durmadan ayaktasin mola yok 700 lira verdiler bana işe gitmeye baslasam asgeri ücretin altında alıyorum bu para ile bende değmez dedim 11 saat çalıştiriyorlardi
  • günlük 700 liraysa iyi gibi hocam ama işin zor olduğunun farkındayım ben de 10 saat çalışıcam 550 TL günlüğü bakalım hayırlısı beğenmezsen çıkarım zaten ben de
  • ben güvenlik görevlisiyken çok çalşıyor çok ayakta kalıyordum.. ilk gün 16 saat çalışmıştım.. iyi günlerdi özlüyorum..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.