Şimdi Ara

ybs ucmuss

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
3.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ybs ucmuss

Deniz Dağlaryoutube
    Yönetim bilişim sistemleri öğrencileriyle küçük bir söyleşi. (Boğaziçi Üniversitesi))
    https://www.youtube.com/watch?v=C-KYFrfiI10

• quote:

Orijinalden alıntı: magister militum

Bu mesaj silindi.
    Taslanmaktan korkuyorum ama ben de hic begenmiyorum bu bolumun programini matematik temeli vermeden, cs teorisi gormeden, daha cok cs'in kendi basina da nispeten daha kolay ilerletebilecegin alanlarinin isletmeyle harmanlanmis hali tam olarak, matematikle cap imkani var mi bilmiyorum ama matematik cap yaparak guzel bir programa donusturebilir bu bolum bu haliyle cok eksik, inceledigim kadariyla sadece ms213 adi altinda bir statistics aliyorlar, o da ne kadar yeterli olur soru isareti, ama soyle de bir gercek var boun etiketinin avantajlarini gorurler yine de. O yuzden tek amac ozel sektorse, yanlis bir secim olarak gormuyorum bu bolumu ama amac isin mutfaginda kalmaksa dogru bir tercih degil.
  • magister militum kullanıcısına yanıt
  • 5560 ile geleceğini pek düşünmüyorum
  • enesskrgl E kullanıcısına yanıt
  • boun koc sabanci bilkent at egitmenligi bolumu olsa 100k dan kotu kapatmaz
  • kral_atiba K kullanıcısına yanıt
    Boğaziçi Beygir Mühendisliği kaç k ile kapatır
  • 3882 ile ciddi ciddi gelmeyecek diye düşünüyorum.Gelirse de son girenlerden olurum artık.
  • Bunları gördükçe lan keşke 2-3k lık yerleri yazsaydım belki gelir diye üzülüyorum
  • LawLove kullanıcısına yanıt
    Valla 3334’ten iki tercih yaptım. Boğaziçi İşletme ve Boğaziçi Ybs. Ama gelmezse de pek üzülmem sert çalışırız ne yapalım :D
    Cümleten kardeşim. Çok merak ediyorum, bölüm hakkında tam olarak ne kadar bilgiye sahip olup yazdın bu mesajı :)
  • vay arkadaş 7.2k sıralamayla hayal kurmayalım madem
  • TsLee kullanıcısına yanıt
    Ne istediğini bilen insanlar hiçbir zaman sıralamalarını boş yere harcamazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: magister militum

Bu mesaj silindi.
    Taslanmaktan korkuyorum ama ben de hic begenmiyorum bu bolumun programini matematik temeli vermeden, cs teorisi gormeden, daha cok cs'in kendi basina da nispeten daha kolay ilerletebilecegin alanlarinin isletmeyle harmanlanmis hali tam olarak, matematikle cap imkani var mi bilmiyorum ama matematik cap yaparak guzel bir programa donusturebilir bu bolum bu haliyle cok eksik, inceledigim kadariyla sadece ms213 adi altinda bir statistics aliyorlar, o da ne kadar yeterli olur soru isareti, ama soyle de bir gercek var boun etiketinin avantajlarini gorurler yine de. O yuzden tek amac ozel sektorse, yanlis bir secim olarak gormuyorum bu bolumu ama amac isin mutfaginda kalmaksa dogru bir tercih degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi upower -- 3 Ağustos 2019; 1:36:52 >
  • Neyse belki ybs sayesinde aradan rakip çekilir sıralamamın üstünde bir yerlere giderim
  • Millet mal amk :D Sirf bogazici diye yazmıştır çoğu
  • Yazmadığınız bölüme bok atmak nasıl bir psikoloji :)
    Bu bölüm ygs-6 dan ilk 10-15 k alıyordu ve şu anda 70 k tyt yapan bir insan tm de çok rahat 5 k ya çekebiliyor sıralamasını. Tytde 10 k yapan adam zaten tmde ilk 1000 içinde olur. Üst sınıflar mfden ilk 15-20 k içinde olup Da ilk sınavı daha iyi gelen insan dolu. Sıralamaya yazık olur gibi bir durum asla söz konusu değil hatta geçen sene tam anlamıyla fırsat yılıydı bu bölüm için. Yüksekokul olmasının zaten bir dezavantajı yok burada defalarca anlatıldı. Ders programının teoriye dönük olmamasının sebebi de adı üstüne uygulamalı bilimler yüksekokulu olması. Sektöre yönelik uygulamalı dersler çoğunlukta. Bu yazdığım mesajın aynısını daha önce de yazmıştım ybsnin kötülendiği başka bir yazıya yine yazdım burada. Siz cesaret edip tercih edemediniz bari başkalarının hevesini kırmayın. Max 3 seneye 2 k dan alacak bu bölüm

• sorrymybad kullanıcısına yanıt
    Aynen boğaziçinden sonrasını okumadan yazdım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.