Şimdi Ara

Yeni Başlayacağım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nerede oynuyorsunuz arkadaslar hangı serverda baslamalıyım yardım ve tavsıyelerınızı beklıyorum.

• http://forum.donanimhaber.com/m_71033006/tm.htm fazlasıyla yardımcı olacaklardır
  • Gel arkadaşın verdiği linkteki servera sonrasında RollBang pm at elimden geldiğince yardım ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç başlama zamanına/emeğine yazık.
    Başlayacaksan Teraonline a başla bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acark

Hiç başlama zamanına/emeğine yazık.

Tera online 'da girdim ciktim hatta sözlüm ile beraber oynadik suan halen lineage 2 oynuyorum emegime yazik olarak gormuyorum ben.
    Herkesin kendi secimi tabiki de
  • :)) ındırdım bugun gırıcem ınsallah
  • quote:

Neden yazık olsun emeğine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mec_Cem

quote:

Oyunun sonlandırılacağına dair bazı söylentiler var o sebeple.Yoksa bir ara bende girip 79 olan adamlarımı 90 a kadar kasmıştım.sonra Bu söylentileri duyunca öyle bıraktım.Çünkü ciddi anlamda çok zaman/emek gerektiren bir oynanış stili var hatta aşırı zaman çalan.
  • quote:

quote:

O arkadaş toide yatınca ağlayan cinsden bir casual oyuncu toide yatmak bile ona çok şey kaybettiriyor ve böyle görmesi doğal tabi oyunun başlanmıcak bir hali yok eu serverin us server gibi olsa tonlarca epic ve op enchantlar yok +10 skiller +16 silahlar olsa başlamayın derim artık oynanmaz derim ama oyun hala oynanabilir halde
  • quote:

Orijinalden alıntı: epyhon

quote:

quote:

O arkadaş toide yatınca ağlayan cinsden bir casual oyuncu toide yatmak bile ona çok şey kaybettiriyor ve böyle görmesi doğal tabi oyunun başlanmıcak bir hali yok eu serverin us server gibi olsa tonlarca epic ve op enchantlar yok +10 skiller +16 silahlar olsa başlamayın derim artık oynanmaz derim ama oyun hala oynanabilir halde

TOI de yatınca ağlayan ben miyim?
    Heal heal heal! diye ağlayan sen miydin yoksa?
    Sizin gibi Healerın üzerinden agro almayı bilmeyen nooblarla fazla bile zaman kaybetmiştim eu serverda.
    Sonra bot kurup lvl kastığınızı account ticareti yaptığınızamı ağlıyosun yoksa o kadar para gömdün o hesaplara istediğin gibi kazanç elde edemedin karakter satışlarından ona ağladığınımı?
    Hangi MMOlarda ne kadar karakter satışı yapmışın bi tablo çıkarda kendi haline ağla sen.
    Demek hala içinde kalmışki şurda birisi yazmış bende tavsiyede bulunuyorum onu bile sindiremeyip ortalığa kusmaya başladın yine.

• Yaw Hehe
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyheartS

nerede oynuyorsunuz arkadaslar hangı serverda baslamalıyım yardım ve tavsıyelerınızı beklıyorum.

eu.4game de innova systemde oynuyorum. oyundan cosmodream den bana ulaşabilirsin. yardımcı olurum.
  • zevk meselesi bana göre lineageyle tera kıyaslanamaz bile ama lineagenin c4 ve interlude harici sürümlerini beğenmiyorum goddess i falan önermem bambaska bi oyun gibi lineageyle alakası yok :)
  • 2 haftada 90lvl yapiyorlar begenmezse geri birakir sanki 1sey kaybedecegini de zannetmiyorum eglenerek kasar acelesi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

2 haftada 90lvl yapiyorlar begenmezse geri birakir sanki 1sey kaybedecegini de zannetmiyorum eglenerek kasar acelesi yok

free serverda oynayan ön yargılı birkaç arkadaşımız orjinalde başladılar. god clienttıda görmüş oldular. Anladığım kadarıyla forumda bulunan tüm türk arkadaşlarımız bir kez bile olsa orjinale giriş yapsalar accountları , karakterleri her zaman orda kalıcak.

*istediğiniz zaman girip oynayabilirsiniz. yeniliklerden her zaman haberiniz olucak.

*lineage2 god clienttını diğer clientlardan ayıran bölüm lv85 den sonra dungeon . instanzce , daily vede yazamayacak olduğum kadarıyla birçok yeniliğin olmasıdır.

*oyun lvl80 e kadar sizin bildiğiniz oyun şeklinde ilerliyor ( ki bu lv aralığında birçok kolaylık vede yenilik var. )

*subclass vede nobless olmak artık çok daha kolay.

*oyunda herkez talking island da doğuyor. god clientında en büyük değişiklik talking island town nunda olmuştur.Oyuna free serverlardan gelen arkadaşlarımızın en büyük hayal kırıklığı bu town nu görmekle başlıyor.

sadece talking island vede cevresinde bu kadar büyük bir değişiklik yapıldı. diğer townlar halen aynı şekilde duruyor.

*ana town ise aden olmuştur. ( bununda sepebi yeni townlara olan en yakın yer olmasından dolayı )

* giran halen populerdir. lv97+ üstü olan instance lara gidiş icin yakın bir yerdedir.

* Ön yargılarınızı kırdığınız zaman orjinali görmüş olucaksınız.

tabi anlıyorum kimseyi kolundan tutupda buraya getiremeyiz. bu kadar ısrarcı olmamın sebepi forumda birçok başlık görüyorum şu free server bu free server belli süre sonra server down oldu o oldu bu oldu esamesi okunmuyor sonra serverın.

Şimdi söyleyin bana bu mu iyi yoksa kalıcı olucak olan bir serverda adınızın durmasımı iyi ?

tabiki tercihler istekler sorgulanmaz ama ?

ben free server dosyasını 1 yıl önce kapadım . çok fazla free serverda oynamışlığımda yoktu. free serverda antharas/valakas görememiştim şimdi ise bu bosslara orjinalde giden bir clanda oynuyorum. herkeze orjinal serverı anlatmaya hazırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosmodream -- 8 Mart 2013; 1:29:08 >

• birakın god'u gelin pvp serverlerda oynayın 5-6 yıldır pvp serverları oynuyorum hiç orjinali görmedim bile 1-2 god pvp videosu izledim hiç bişey anlamadım açıkcası hem pvp serverlar daha zevkli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arthemis12

birakın god'u gelin pvp serverlerda oynayın 5-6 yıldır pvp serverları oynuyorum hiç orjinali görmedim bile 1-2 god pvp videosu izledim hiç bişey anlamadım açıkcası hem pvp serverlar daha zevkli oluyor.

Orjinali gormedigin icin boyle rahat salliyorsunya unutma buradan offical basliyanlarin hepsi privatelerde senelerini vermiş kişiler
    Bence senide dogru yola bekleriz. birgun gelirsen pm beklerim.
    Kesinlikle karsi cikis falan olarak algilama cevabimi kendimce iyimser oldugum yola cagiriyorum.
    suan eglenerek oynadigin serverda 1 ay sonra ne olacak acaba? Ben 1 yil sonrasini veya daha da otesini dusunebiliyorum
    Şimdiden yaza gelecek client icin emimin bekliyorum heyecanla :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 9 Mart 2013; 14:54:35 >

• quote:

quote:

quote:

yaw abi gül gül öldüm yaa :) Allahda seni güldürsün hemi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kazuya55

quote:

quote:

quote:

yaw abi gül gül öldüm yaa :) Allahda seni güldürsün hemi :)

arif s.a diyomki eu.4game geri dönsen nasıl olur ? hiç mi özlemedin ya :) yazın Lineage2 Lindvior update vede 34 class olayı tekrar geri geliyor. İstersen bu update e bir gel bak oyuna. Ben halen bıraktığın gibi devam ediyorum.

• Bu orjinal server takintilatina 2cift sozum var.
    1-gelmeyin
    2-eksik kalin
    Sizin gibileri kasacam diye kendi charimi kasamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.