Şimdi Ara

Yeni çar açacağım yardım pls!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1-2 ark dedi xgenon da aç dedi ama sizinde yorumlarınız almak istedimm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hadesxx -- 28 Kasım 2006; 17:48:38 >

• xegenon da aç
  • bence manes
  • edana hariç hepsi ama ben hep xigenon istemiştim ama kısmet olmadı bari sen xigenonda aç
  • bence edanada aç
  • kasamrınız muhabbetim iyi herkse saygılı davranırım sadece şöyle sıcak karşılayacak arklar olsun yeter:D:D::D
  • Logosda Kas Daha İyi Bence Daha £rk€n
  • AÇ X TEE
  • manesde sakın açma.fiyatlar iki katı.arkadaşların 60+ değilse aç.yoksa git logos a.kolluk yakarsın

arkların 60+ ise açma.çünkü lvl 60 olunca cz yapamazsın.çerez gibi yerler seni
  • Bende söylemesi Xigenon en kalabalık serverLardan birisi oyuna girmekte zorlanırsın
  • Beramus ta açma acaip dolu. Ares ve Diez de açma çok uçtu onlar, Cyper da asla açma dupe cenneti. Xigenondakiler de baya bi uçmuş ve dolu orda da açma. Olympia'yı bilmiyorum. Manes, edena ve Logos arasında kura çek. Tavsiyem açtığın server da çevre yapmaya bak.
  • Maneste aç
  • xıgenon number one
  • Bak kardes daha cok yenı acılan server lara yonel ama arkadasların seni 60 62 yapıcaksa xıgenon a git derim ama kendın kasıcaksana genellikle pathos logos veya edena gibi srverlara yonel
  • logos aç bir an önce aç rogue archer açma :D
  • koxp çıktı zaten koxpla kasacam :D:D:d:D:
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.