Şimdi Ara

Yeni Dolandırıcı Taktiği (Dikkatli olalım) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
5
Favori
8.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Heisenbergin asistanı H kullanıcısına yanıt

Hocam işin içindeyken öyle olmuyor işte ,satıcı için farketmiyor ama alıcı 40 liralık ürünü 28 e aldığı için o kadar heyecanlı ve sevinçliydiki o an sağlıklı düşündüğünü sanmıyorum. Yukarda bir arkadaş yazmış

Sülün Osman " Hayatım boyunca beni dolandırmaya kalkışmamış tek bir kişiyi dolandırmadım"

Birazda bilgisayarcı suçlu fırsatçılık yapmaya çalıştı yine ben kurtardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yönetimi araba al satta da yapıyorlar, sigortacı anlattı bana.

• Geçmiş olsun, neyse ki düşmemişsiniz tuzağa..

Ama şunu belirteyim, anlattığınız olay adli bir durum değil ortada bir suç yok yani maalesef...

• Aynı olay arkadaşın başına geldi 18K gitti. Her şey yanımda oldu bitti.

• 2.el ürün almam zaten. Hele ki trdeki sözde ahlaklı kişilerden. Geçen sene aldığım sıfır kurutma makinesinin erkek fişin girişi kırık gelmişti. Servis hâlâ gelecek. Aklıma gelmişken bi arayam. Düşünün sıfır ve garantili faturalı ürün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PanikAtak kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun, benimde konuyu açma amacım tam olarak bu, bir kişiyi kurtarsak ne mutlu bana

• Millet harbi çakal la sözde müslümanlar  

• Bu forumda bulunduğum süre boyunca türlü türlü dolandırıcılık gördüm, bu da klasikleşen olay.

Ben satış yaparken özellikle dekonta şu nickli şahıstan şu ürünü aldım diye yazdırıyodum. Ara kişi olayını yaşamamak için de isim soyisim ile hesap adı aynı değilse ben teşekkür edip durduruyordum.

Satış yapan arkadaşlar da şu gelecek bu gelecek olayına düşmesin boşuna.

Edit: Başka şehirdeyim arkadaşım ürüne bakacak olayına yakalanmamak için de lütfen kargo bilgilerinizi paylaşmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sylisyum -- 2 Nisan 2023; 12:44:46 >
  • https://forum.donanimhaber.com/forumda-artan-dolandiriciliklar-ve-forumun-yaptirim--159010542

maalesef az once @OnurBatur isimli uye 2007 girisli tarafimi dolandirdi.

ets indirimi kodu satisi numarasiyla. Ustelik baska usernamelerede sahip dikkat ediniz.

leader1010 telegram

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.