Şimdi Ara

YENİ FORD KUGA (DONANIM VE FİYAT) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
262
Cevap
8
Favori
31.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Style donanım desem panoramik cam tavan var, titanium desem analog gösterge var.
  • john mclane kullanıcısına yanıt
    Nasıl yönlendirmesi dert oluyor. Anlamadım. 25 derece ye alıp sabit sıcaklıkta otomatik olarak ayarlamasının neresi kötü? Gayet gerekli bir donanım. Far, yağmur sensörü olmasın ama dijital klima olmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aracı takipteyim. Kuga hep beğendiğim bi araçtı. Ancak anlamadığım bazı şeyler var.

En üst donanım almaya gidiyorsun kör nokta falan şerit takip ayrı pakette bir daha satılıyor. Birçok markada böyle kabul de saçma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gidin mondeo alın yerden yüksek olmasının 4 çeker olmadiktan sonra hiçbir esprisi yok

• en1gma kullanıcısına yanıt
    Turkiye'de satilmakta olan kac adet SUV 4x4 dostum ?

• Öff bu fiyatlar ne böyle ya. Benim için arabaya verilecek paranın üst sınırı 200 bindir. Bu arabalarda ne var da 300 bine satılıyor? 150 bine satılanın 2 katı performans mı veriyor, 2 katı lüks mü sunuyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: AIRBOSS

Turkiye'de satilmakta olan kac adet SUV 4x4 dostum ?
    ozaman almanın yüksek focusa bunca para virmenin alemi yok diyom

Sen bir bak bakalim kac tiguan x1 x2 x3 q3 3008 5008 satilmis

• Adamla neyi tartışıyorsun ki adam kendi fikrini söylemiş sen adamı köşeye sıkıştırmaya çalışıyorsun

• ÖlüyenYörüler kullanıcısına yanıt
    1. Sana sormam gerektiğini sanmıyorum.
    2. Ben de bu fikrin neden çalışmadığını yazıyorum. Fikrinin tartışılmaz olduğunu düşünen biri foruma yazmaz herhalde.

Sorun nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 2 Haziran 2020; 23:17:0 >
  • En çok satılan araç en mantıklı mı oluyor yani nedir ? Hayırdır ne bu agresiflik ? Düzgünce cevap vermeyeceksen engelle geç ne sen uğraş ne ben uğraşayım.

Peki 4×4 önünde vinc olan devler ile mi gezmek mantıklı mi?
    En çok satan araç en mantıklı mı oluyor konusuna gelince sence bunun cevabi net değil mi ?
    Arz Talep dengesinin sonucu piyasa oluşur. 4% ile başlayan Crossover segmenti 2000 yillarindan bu yana öyle bir ivme yakaldi ki.. piyasada 40% tan fazla çok ciddi bir yer edindi.. bunların ise yaklasik 60% kadari 4X2, bu araçlar bu kadar mantiksiz olsaydi, bu denli tutmazdi herhalde değil mi ?

Gerci Kurtlar Vadisi ile yetişmiş bir nesle sedan kafasindan farkli birşey anlatmaya çalışıyorum, zor tabi...

YENİ FORD KUGA (DONANIM VE FİYAT)

Ayrica Agresif değilim. Normal bir cevap verdim. Okunduğunda da anlaşıldığı gibi. Forum ortaminda bir fikri tartismak doğal... Sen buna yorum yapabilirsin, buna yorum yapamazsin gibi kisitlamalar ile uyelerin birbirini yargilamasi hos mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 3 Haziran 2020; 6:0:4 >

• Her 4x4 ün dev olmadığını, her 4x4 aracın da önünde vinç olmadığını farkına var sonra tekrar konuşalım. Mantıksız boş muhabbete zamanım yok.

Crv kullanicisiyim 3 seneden beri.
    Ondan evvel de rexton sahibiyim.

Kisacasi sen giderken ben geliyorum.

Sen biraz okumayi dene bakalim ne yazmışlar link biraktim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 3 Haziran 2020; 19:43:25 >

• Tekrar oku ben ne söylemişim. Her 4x4 rexton gibi büyük değil. Önünde vinç de yok. Neye göre gidip neye göre geliyorsun :) Benim yazdığıma bak verdiğin cevaba bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: AIRBOSS

Sen bir bak bakalim kac tiguan x1 x2 x3 q3 3008 5008 satilmis
    premiumlari bir kenara koy tiguan zaten çok satan bir araba sen bu piyasaya gireceksen makul fiyatla gireceksin.ford focusu satamadı kuga mı satacak güldürme adamı üç beş sevdalı alır ötesi de olmaz

Yok satıyor adamlar yoookk aloooo

• Ford'un gerek yol tutuşu gerek iç mekan kalitesinde, şimdiye kadarki en başarısız aracı. Satışları da bunu kanıtlıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar, biraz araştırma ve fiyat performans hesabı sonucu Ford Kuga St Line + Tekno paket + Mercan Kırmızı aldım. Aracı 1 haftadır kullanıyorum yaklaşık 1000 km yaptım. Bence Ford Kuga güzel bir başlığı hakediyor. Buradan mı devam etsek yeni bir başlık mı açsak bilemedim. İşlerimden zaman ayırabilirsem yeni bir başlık açmaya çalışacağım. şimdilik sorular varsa cevaplayabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri Kristası

Ford'un gerek yol tutuşu gerek iç mekan kalitesinde, şimdiye kadarki en başarısız aracı. Satışları da bunu kanıtlıyor.

Avrupa'da C segmentinde en cok satan 3 suv dan birisi Kuga..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.