Şimdi Ara

Yeni kasa A6 ne zaman çıkacak?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
13.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A6 ne zaman kasa değiştirirecek? Makyaj mı yiyecek yoksa kasa komple mi ne değişicek? Audi herhangi bir açıklama yaptı mı bu konuda? Bilen varsa sevinirim...

• Makyajlanmadan yeni kasa çıkmaz diye düşünüyorum stoplarla farları değiştirirler makyajlı diye çıkarırlar bence yaklaşık 1 yıl kadar sonra yeni gelecek diğer kasalarla birlikte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sparkling

Makyajlanmadan yeni kasa çıkmaz diye düşünüyorum stoplarla farları değiştirirler makyajlı diye çıkarırlar bence yaklaşık 1 yıl kadar sonra yeni gelecek diğer kasalarla birlikte.
    Kaç yıldır var bu kasa? Hangi yılda çıkmıştı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaRocquee

Kaç yıldır var bu kasa? Hangi yılda çıkmıştı?

Alıntıları Göster
    2005 yada 2006 olması lazım sanırım.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: LİTEON

2005 yada 2006 olması lazım sanırım.....

Alıntıları Göster
    2005 de cikti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfacefr -- 21 Mayıs 2008; 21:24:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfacefr

2005 de cikti

Alıntıları Göster
    ben 2004 olarak biliyordum, 2005 ya da 2006 uzak geldi bana

emin misiniz 2005 olduğuna?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaRocquee -- 21 Mayıs 2008; 21:26:33 >
  • quote:

ben 2004 olarak biliyordum, 2005 ya da 2006 uzak geldi bana

emin misiniz 2005 olduğuna?

Alıntıları Göster
    http://www.lacentrale.fr/auto-occasion-annonce-6090309.html bu 2004 UN 10 ayindan
    http://www.lacentrale.fr/auto-occasion-annonce-6279418.html buda 2005
    bi arkadasa aramistik a6 ordan aklimda kalmis

• quote:

http://www.lacentrale.fr/auto-occasion-annonce-6090309.html bu 2004 UN 10 ayindan
    http://www.lacentrale.fr/auto-occasion-annonce-6279418.html buda 2005
    bi arkadasa aramistik a6 ordan aklimda kalmis

Alıntıları Göster
    hmm,ok, haklısınız, 2005 miş...

bu arada siz Fransa'da yaşıyorsunuz sanırım...Fransa'daki araba fiyatları da ucuzmuş

• quote:

hmm,ok, haklısınız, 2005 miş...

bu arada siz Fransa'da yaşıyorsunuz sanırım...Fransa'daki araba fiyatları da ucuzmuş

Alıntıları Göster
    evet fransadayim ama almanyada burdan cok cok daha ucuz :)
  • quote:

evet fransadayim ama almanyada burdan cok cok daha ucuz :)

Alıntıları Göster
    ben yeni aldım ocak 15 inde 2008 model çok güzel performansı var (2.0 TDI) yenisine gerek yok bu yeter de artar bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9D9369ED2

ben yeni aldım ocak 15 inde 2008 model çok güzel performansı var (2.0 TDI) yenisine gerek yok bu yeter de artar bile

Alıntıları Göster
    su an icin oyle dusunuyorsunuz dusununki obur ay yeni modelicikti hemde sizin aldiginiz fiyata yine bunlari yazarmiydiniz ?
  • quote:

su an icin oyle dusunuyorsunuz dusununki obur ay yeni modelicikti hemde sizin aldiginiz fiyata yine bunlari yazarmiydiniz ?

Alıntıları Göster
    A6 bence kasa değiştirmeli 2.0tdi ile aynı paraya 520d var daha güzel;)
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: bekir27

audi nin kalitesini küçük görmemek lazım araba bir kez alınır ben renault yada hyundai almadımki audi aldım çok ta memnunum yenisi çıkınca onuda alırım.

• quote:

quote:

audi nin kalitesini küçük görmemek lazım araba bir kez alınır ben renault yada hyundai almadımki audi aldım çok ta memnunum yenisi çıkınca onuda alırım.

Alıntıları Göster
    Benim aklımdada şu aralar a4-a6 fırtınası yok değil.Hatda bi tane a6 buldum ama rezerve edilmiş noterden onaylanmamış satışı.Peşin alırsanız hemen verelim diyolar.

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: mbbatu

quote:

yani benim dedigime geldiniz yenisi ciksa onuda alirsiniz demekki yenisi ciktigi zaman eskisi tatmin etmiyor bu hangi marka olursa olsun deyil audi ferari bile alsaniz bu deyismez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfacefr -- 15 Haziran 2008; 19:17:02 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mbbatu

quote:

yani benim dedigime geldiniz yenisi ciksa onuda alirsiniz demekki yenisi ciktigi zaman eskisi tatmin etmiyor bu hangi marka olursa olsun deyil audi ferari bile alsaniz bu deyismez

Alıntıları Göster
    Değerli Audi Dostlarım,

Mevcut hali ile Audi A6 makyajlı kasası ile Eylül/2008'de Türkiye'de olacak. Makyajda ön farlara LED, Stoplara ise farklı bir tasarım gelecek.

Yeni şasi A6'lar ise Ağustos 2009'dan sonra yurda girecek.

Bilginize...

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkemsoner

Değerli Audi Dostlarım,

Mevcut hali ile Audi A6 makyajlı kasası ile Eylül/2008'de Türkiye'de olacak. Makyajda ön farlara LED, Stoplara ise farklı bir tasarım gelecek.

Yeni şasi A6'lar ise Ağustos 2009'dan sonra yurda girecek.

Bilginize...

Alıntıları Göster
    bekir27 normal koşullarda doğru bi yaklaşımama örnek olarak ferrari iyi olmamış. çünkü ferrarinin klasikleri vardır. amaç ruhdur, karakterdir. onu alıp bi alman arabası gibi sadece kullanmazsınız, zevk bambaşkadır. son modeli dahi sizde olsa her zaman gözünüz eski modellerdede kalır...

• quote:

Orijinalden alıntı: spinalsurgeon

bekir27 normal koşullarda doğru bi yaklaşımama örnek olarak ferrari iyi olmamış. çünkü ferrarinin klasikleri vardır. amaç ruhdur, karakterdir. onu alıp bi alman arabası gibi sadece kullanmazsınız, zevk bambaşkadır. son modeli dahi sizde olsa her zaman gözünüz eski modellerdede kalır...

Alıntıları Göster
    Merak edenlere yeni c7'nin resimlerini yayınladım. Yeni A4 makiyajından...

• quote:

Orijinalden alıntı: lsblack

Merak edenlere yeni c7'nin resimlerini yayınladım. Yeni A4 makiyajından...

Alıntıları Göster
    c7 nedir ya benim bildiğim "c" ler citroenlerde var bu a7 falan olmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: to_se

c7 nedir ya benim bildiğim "c" ler citroenlerde var bu a7 falan olmasın

Alıntıları Göster
    C7 üretim kod adı dır, örnek olarak şu andaki a6 kasa c6 dır. A4'lerde ise B serisiyle başlar, şu andaki yeni a4 nurası b8'dir (fabirakda 8E'dir). Yeni modeller çift sayılarla makiyajlı kasalar ise tek numaralarla isimlendirilir. Tüm markalarda kod vardır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.