Şimdi Ara

YENİ(MAKYAJLI) TOYOTA AVENSIS 2.0 D4D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar, babam ciddi olarak bu araçla ilgileniyor.Ancak donanım olarak eşit paketlerde hem biraz daha donanımlı hem daha ucuz olan avensis passata açık ara geçiliyor. arada 9-10 milyarlık fark var.Bu arada 0 düşünüyoruz. Birde Avensis ne zaman kasa değiştircek.Toyotacı ark lardan acil cevaplar beklioruz. Bu arada amacım passat avensis karşılaştırması yapmak değil sakın yanlış anlaşılmasın. Asıl merak ettiğimiz bu modeli neden tutulmuyor.İlla 0 dizel istiyoruz kasa değiştirken ucuzlayıp alırsak mantıklı olur mu? saygılarımla..

• bana göre
    1.126 hp olduğu için
    2.kasa değiştirecek olduğu için
    3.eski kasa daha hoş olduğu için(bana göre makyaşsız yani) sanırım 2009da kasada değişir.
  • şu an alınmayacak arabaların en başında avensis..illede dizel illede 0 km ise 2008 i bekleyin derim.vectra,mazda 6,accord gibi modellerin yenileri gelecek.d sınıfında rekabet artacak..
  • Avensis dizel alır almaz %30 zarar etmiş olursunuz
    en az 5 sene binerim derseniz o ayrı
  • uygun fiyata sorunsuz bir otomobil istiyorsan ve 3 yıl bineceksen alınır söylendiği gibi kötü değil yani
  • arkadaşım diğer arkilerin dediği gibi alıpta uzun vadeli kullanıcaksanız olur derim bizdede var 2000 avensıs gerçektende bayağa kullanılıo halada kullanıoz hiçbir sıkıntıda çıkarmadı AMA KARAR SİZİN TABİ
  • laguna da 2008 ilk çeyreğinde geliyor......araba almadan bakılası bir araç olucak gibi....
  • Anladim ark lar.Çok saolun cevaplar için anlaşılan en iyisi 2008 i beklemek. Aslında benmde içme sinmiyordu ancak babamda bi avensis hayranlıgı var gidior :) . Avensis i kötülemiorum bu arada.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.