Şimdi Ara

Yeni Mazda2 Otomatik vites Fiyat ve Donanım Bilgisi!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
6.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mazda2 otomatik vites fiyatları açıklanmış, bence donanıma göre fiyat iyi , koltuk ısıtma bile standart. http://www.ozaydinotomotiv.com/fiyatlistesi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabbarnuke -- 24 Şubat 2009; 14:55:45 >

• Evet fiesta,corsayla falan kıyaslayınca iyimiş gerçekten... koltuk ısıtma falan bu sınıfta bildiğim kadarıyla hiç bir araçta yok fiyatta gayet iyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mibozay -- 24 Şubat 2009; 21:40:51 >
  • evet şu an bu sınıfta hiç bir araçta koltuk ısıtma yok .

ama 2004-5 colt instylelerde mevcut idi.

araç gerçekten güzel;ama otomatik vitesin teknik değerlerini göremedim.

keşke içi biraz daha geniş olsaydı.

çok geniş iç hacim aramayan sürücüler için hala bu segmentte en iyi fiyat performans oranına sahip araç bence.

hayırlı günler
  • yuh be annem..

daha piyasaya çıkmamış arabaya tavsiye edilen fiyat adıyla yaradana sığınmış yazmışlar, daha piyasaya çıkmadan kampanya yapmışlar bi yerlere inmişler, sonra da bu bayii bi kampanya daha yapmış özel fiyat vermiş makulce bir yere inmiş. Bayiye gidin 3-5 daha inerler diye düşünüyorum...Bunun adı keriz silkeleme değil de nedir. Daha piyasaya çıkmamış arabaya 3 tane indirim olur mu yaaa.Bence çok gayrı ciddi ve çocuk kandıracak bir indirim politikası. Halbuki yaz oraya fiyat şu, bayi şuraya insin, alan da güvenle alsın.. Ne dersiniz 4. bir indirim olur mu

Bizim arabalarda koltuk ısıtma yok..Japonlar niye bu koltuk ısıtmaya bu kadar takmış anlamıyorum. B sınıfı kumaş koltuklu arabada ısıtma olsa ne olur olmasa ne olur. Şu en soğuk kış günleri arabaya inince en az üşüyen yerim oram benim .. Bu arabada ayrıca ilave gündüz farları var..Eğer farları mercekli ise iyiymiş ve hatta ucuzsa benim arabaya mercekli far almak isterim. Bir de bizim highlarda 16 jant var bunlarda 15 ...

Almayı düşünen varsa iyi düşünsün. Biliyorsunuz böyle 2-3 indirimli kampanyalarla bize makul fiyatla 1.3 verdiler. Allahtan araba gayet iyi bir iki manasız ses dışında sorunu yok . Ancak daha 1 yıl geçmeden 1.3 motordan vazgeçtiler. Antika sayılabilecek devamı olmayan bir arabaya sahibiz , Bakarsınız 9-10 aya otomatikten veya 1.5 motordan da vazgeçerler

• Gerçekten koltuk ısıtma bu segmentlerde olmazsa olmaz bir donanım ama bunu farkedebilen sadece subaru ve mazda, başarılarının sırrı bu olsa gerek.

Şehiriçi 9.1 litre tüketim verisinin gözlerimi yaşarttığını da eklemek isterim,

Jazz-yaris-colt üçlüsünün yarı otomatik avantajlarıyla 7 litre yakmasından geçtim, lancer 1.5 bile tam otomatik olmasına rağmen bundan az tüketiyor.

Bu arada bu donanım tablosundan anladığım kadarıyla go ve play isimli paketler de mid-high gibi iptal olup, fun-fun plusa geçeceklerler.
  • Koltuk ısıtma yeni ibiza'da da var Fakat opsiyonel, 436TL KDV-ÖTV dahil :)

http://www.seat.com.tr/icerik.asp?sub_menu_ID=0103004#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya5789 -- 25 Şubat 2009; 19:41:15 >

• quote:

Orjinalden alıntı: kaya5789

Koltuk ısıtma yeni ibiza'da da var Fakat opsiyonel, 436TL KDV-ÖTV dahil :)

http://www.seat.com.tr/icerik.asp?sub_menu_ID=0103004#

ama 40 milyarlık versiyonunda da standart

• ablam almayı düşünüyor geçen aradım bir mazda bayisini dedim internette fiyatlar çok uçuk valla niyetim vardı vazgeçtim diye adamın söylediği şuydu siz boşverin internet fiyatını gelin konuşalım anlaşırız bi an kendimi 2. el araba pazarlığı yapıyor zannettim
  • koltuk ısıtma koymuşlar ama yol bilgisayarı yok. 6 yerine 4 hoparlör var. deri vites topuzu yok. AT şehir içi tüketim 9,1 lt/100 km. genelde b segment araç alanlar yakıt tüketimini de önemser. bence mazda 2 at nin cezbeden bir tarafı yok.
    mazda 2 1.3 mt b segmentinde güzel bir tercihken şimdi 1.3 motor da gelmiyecekmiş. mazda yı anlamak gerçekten mümkün değil...
  • quote:

Mazdaclubtr

Direk Mazda yetkililerinden alınmış bir bilgi ve 2 kere teyitini yaptırdım.

Normalde araçlar Japonya dan Barcelona ya oradan da Türkiye ye geliyor ama otomatik araçlar bu yolu izlemeyecek. Bilindiği üzere otomatik Mazda2 ler Avrupa pazarında sadece Rusya da satılıyor ve Türkiye dışında bu konuda çok da istekli başka bir Avrupa ülkesi yok.

Bu sebeple Türkiye bastırıp Rusya ya gitmek için Almanya ya indirilen Mazda2 lerden bir partiyi getirtiyor Türkiye ye..

bu açıklamadan anlaşılacağı üzere yakın zamanda geleceğinden bahsedilen otomatik vites otomobiller rusya pazarı için üretilmiş otomobiller

kısaca bu motor-vites kombinasyonu rusya için geliştirilmiş bir kombinasyonmuş, rusların benzin fiyatı gibi bir sorunları olmadığından 9.1 litre tüketime aldırmamaları normal.

yol bilgisayarı vs yokken, koltuk ısıtmanın neden standart olduğu da anlaşılmış oldu böylece, rusların popoları sıcak seviyor demek ki:)

yoksa mazda'nın 1.3 cvt-1.5 cvt-7 gibi daha az yakan motor-vites kutusu kombinasyonları mevcut ama onların henüz avrupaya ithalatına başlanmadı.

bu aracı bu motor-vites kutusu ile alan insanlar yarın öbür gün aldıkları araç 1.3mzr'ler gibi kısa sürede antika olursa şaşırmasınlar.

çünkü mazda türkiyede günlük yaşıyor diyor , dün ellerinde düşük kurdan gelmiş 1.3 mzrler vardı onları tüketti, şimdi bir yerden ucuza otomatik vites 1.5 buldu onları getiriyor, yarın başka bir yerden 1.5 4wd genki bulur bir 100 tane de ondan satar, öyle öyle gittiği yere kadar devam eder, bir nevi spotçu yani.

• baştan beri söylüyorum...

avrupa pazarında otomatik mazda2 sadece rusyada var...
  • quote:

Orjinalden alıntı: 19can84

quote:

Mazdaclubtr

Normalde araçlar Japonya dan Barcelona ya oradan da Türkiye ye geliyor ama otomatik araçlar bu yolu izlemeyecek. Bilindiği üzere otomatik Mazda2 ler Avrupa pazarında sadece Rusya da satılıyor ve Türkiye dışında bu konuda çok da istekli başka bir Avrupa ülkesi yok.

Bu sebeple Türkiye bastırıp Rusya ya gitmek için Almanya ya indirilen Mazda2 lerden bir partiyi getirtiyor Türkiye ye..

bu açıklamadan anlaşılacağı üzere yakın zamanda geleceğinden bahsedilen otomatik vites otomobiller rusya pazarı için üretilmiş otomobiller

kısaca bu motor-vites kombinasyonu rusya için geliştirilmiş bir kombinasyonmuş, rusların benzin fiyatı gibi bir sorunları olmadığından 9.1 litre tüketime aldırmamaları normal.

yol bilgisayarı vs yokken, koltuk ısıtmanın neden standart olduğu da anlaşılmış oldu böylece, rusların popoları sıcak seviyor demek ki:)

yoksa mazda'nın 1.3 cvt-1.5 cvt-7 gibi daha az yakan motor-vites kutusu kombinasyonları mevcut ama onların henüz avrupaya ithalatına başlanmadı.

bu aracı bu motor-vites kutusu ile alan insanlar yarın öbür gün aldıkları araç 1.3mzr'ler gibi kısa sürede antika olursa şaşırmasınlar.

çünkü mazda türkiyede günlük yaşıyor diyor , dün ellerinde düşük kurdan gelmiş 1.3 mzrler vardı onları tüketti, şimdi bir yerden ucuza otomatik vites 1.5 buldu onları getiriyor, yarın başka bir yerden 1.5 4wd genki bulur bir 100 tane de ondan satar, öyle öyle gittiği yere kadar devam eder, bir nevi spotçu yani.

aldiginiz aracin markasini bu kadar sert ve guzel bir dille elestirebilmeniz takdire sayan.

mazdayi ezmenizi keyifle izliyoruz

• quote:

Orjinalden alıntı: emtue

quote:

Orjinalden alıntı: 19can84

quote:

Mazdaclubtr

aldiginiz aracin markasini bu kadar sert ve guzel bir dille elestirebilmeniz takdire sayan.

mazdayi ezmenizi keyifle izliyoruz

başkasının dangalaklığının ceremesini çekmeye dayanamam.

avrupa yakasındaki Dursun'un dediği gibi "Bu konuda hassasum!"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19can84 -- 27 Şubat 2009; 12:06:16 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.