Şimdi Ara

Yeni otomobilim BMW M3 Coupe : Fotograflar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
7
Favori
14.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    valla hayırlı olsun
    biz o paraya dizel focus falan alıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasiN®

Bu sistemin burada iyi islemesinin nedeni, ikinci el otomobillerin iyi durumda olmasinin yaninda deger kayninin cok az olmasi. Mesela, $50,000 a satilan bmw 335i yi adam 3 sene sonra ranatlikla $30,000 a satabiliyor.

Türkiye o konuda daha gelişmiş
    50bin$ lık araç 3 sene sonunda 45bin$

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [TuR].S@liM -- 6 Mart 2012; 17:27:40 >
  • Hayırlı olsun. Güle güle kullanın,kazasız belasız.
  • Hayırlı olsun.
  • Hayırlı olsun güzel tercih
  • hayırlı olsun
  • Hayırlı olsun...

Resimlerde düz vites görünüyor. DCT gibi mühendislik harikası bir şanzıman varken neden düz tercih ettiniz acaba ? fiyat farkı çok mu?

Bir de M Performance Parts seçenekleri ne gibi fiyatlarla geliyor ?... Özellikle Performans direksiyon akla zarar
  • Hayırlı olsun cok iyi secim bende de diecastı var.
    Sistem güzelmiş ilk defa duyuyorum.
  • Hayırlı olsun. Fiyat gerçekten çok iyi.
  • Dünyanın refah seviyesi en yüksek ülkesiyle kendi ülkemi kıyaslamayacağım ama kesinlikle daha iyi şartlara sahip olmalıyız bunu yapabilecek kapasitemiz var.Tabi önce kafa değişmeli.
  • Aga sen naaptın yaa Hayırlı olsun.
  • Kazasız belasız
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S0KRATES -- 17 Mart 2012; 19:05:41 >
  • allah kaza bela vermesin..
  • Hayırlı Olsun...
  • hayırlı uğurlu olsun .
    hemde düz vites iyi yanlamalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Centauri

quote:

Orijinalden alıntı: YasiN®

Amerikada olduğunuza göre ödediğiniz ücretin ne olduğunu çok merak ettim (Türkiye ile kıyaslama açısından). Lease'in ne olduğunu anlatabilirmisiniz acaba ? Özel bir anlaşma mı ? Yani 2 sene sonra aldığınız aracı geri verip yeni kasa çıktığında değiştirme sözleşmesi falan mı ?

Lease soyle: Kiralama gibi, ancak kullandiginiz surece aracin tum sorumlulugu size ait, sigorta, vergi, vs. Yani aslinda arac sizinmis gibi oluyor tamamen, ama 3 yil sonra lease donemi bittiginde geri veriyorsunuz, veya, aracin o zamanki degerini odeyip sahip oluyorsunuz.

Araci satin alirsam $68,000. Ama lease edersem 3 yil surekli ayda $900 kusur dolar odeyecegim, ve 3 yil sonra yeni model alip yaklasik ayni parayi odemeye devam edebilirim. BMW 335i icin mesela lease $600 filan. Amerika'da aylik otomobile $650 lease ucreti ayirirsaniz surekli yeni 335i ayarinda bir otomobil kullanabilirsiniz. Yillik vergi de $150 civari. Bunun disinda da iki yil sonunda arabayi 1 yilligina lease etmek isteyen (lease in geri kalanini kullanmak isteyen) birisine devredip lease den cikabilirim de.

Bu sistemin burada iyi islemesinin nedeni, ikinci el otomobillerin iyi durumda olmasinin yaninda deger kayninin cok az olmasi. Mesela, $50,000 a satilan bmw 335i yi adam 3 sene sonra ranatlikla $30,000 a satabiliyor. Siz ise lease icin mesela ayda $600 dan 3 yilda $21600 odemis oluyorsunuz ve deger kaybini tamamen telafi etmis oluyorsunuz ve arabayi satma derdinden de kurtulmus oluyorsunuz.

Down payment yok mu hic yaptiginiz lease de M3`u pesinatsiz vermezler gibi geliyor bana.

• Bosver simdi m3 falan gel o paraya jant kapakli linea kiralariz bak cillop gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk984

Down payment yok mu hic yaptiginiz lease de M3`u pesinatsiz vermezler gibi geliyor bana.

Yok. Yapsaydim aylik ucret dusecekti. Ama hala yapma sansim var, araba geldiginde lease sozlesmesini degistirebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

güzel araç , kazasız belasız güle güle kullanmanı dilerim .

ABD otoyollarında kontrol durumu çok var mı ? bu aracın keyfini çıkarabilir misiniz rahatlıkla yoksa ingiltere'deki kadar sıkı mıdır ?

Kontrol cok yok ama, risk cok buyuk oldugu icin basamiyorsunuz. Yani atiyorum 120 mil le (180 km filan) yakalanirsaniz, direk gozaltina alirlar. Hiz siniri bu bolgede otobanda 65 mil (110 km) ama 80 mil (130 km) ye kadar filan goz yumuyorlar. 80 mili gecersen ve polis yakalarsa (polisler saklaniyor genelde ve gormuyorsunuz hic) $200 cezasi var, ve sigorta primi aninda artiyor. Rusvet filan zaten imkansiz, en alt seviye polis zaten ayda kafadan $4000 - $5000 para kazaniyor ve ayrica ciddi 'ahlak' prensipleri var adamlarin, hayatta ikna edemezsiniz rusvete, ve kesin tutuklanirsiniz denerseniz.

Ama hafta sonu gidip arabanin tadini cikarabileceginiz guzel pistler var. Ilaveten ben iyi spor otomobillerin tadini cikarmak icin yanlamak 200 le gitmek gerektigine filan inanmiyorum. Mesela bir M3 un M3 oldugunu 30 km ile sokagin kosesini donerken bile hissedebilirsiniz bana gore.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Centauri -- 6 Mart 2012; 19:34:38 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.