Şimdi Ara

Yeni otomobilim BMW M3 Coupe : Fotograflar (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
7
Favori
14.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.
  • Hey canını yediğim leasing
  • Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefau571

Dünyanın refah seviyesi en yüksek ülkesiyle kendi ülkemi kıyaslamayacağım ama kesinlikle daha iyi şartlara sahip olmalıyız bunu yapabilecek kapasitemiz var.Tabi önce kafa değişmeli.

ne kapasitesi hocam dünya bizima olur izin verseler bütün büyük firmaların ceosu mühendisleri dikkat et hep türk.heleki dna cılar(yani genetikçiler)

ama onlarda haklı para vermıyor turkıye dıye bşka ülkelere gdiiyor.ve orda daha iyi bakılıyor o insana.türkiyede insanın değeri yok.dışarda var ama.

mılyardolarım olsun gene bmw almam.hiç sevemedim şu aleti.o paraya mustang sheby gt alırım daha ıyı.o motor sesine bmw yakından ble geçemez

• Güle güle kullan hocam,iyi bir sistem var gerçekten orada.Burada görmek,tadını almak imkansız sanırım aynı sistemi.
  • Elektronik ve Haberleşme Müh. ing. okuyorum. Şu konunuzu gördükten sonra Doktora/master karar verdim. Bana da yer açın amerikada.

Bu arada hayırlı olsun aracınız.

Bu leasing olayı Mercedes'te var mı mesela. C63 AMG için normal fiyatı ve leasing olayını merak ettim.
  • Uyduruk Amerikan araçlarını seçmediğiniz için nedense çok mutlu oldum.

Hayırlı olsun arkadaşım.Efsane olmaya aday bir BMW bence.Ben de çok beğeniyorum.
  • o kadar zengin olsaydım bende M3 tercih ederdim. Zaten M3 her yönünden efsane bir model.
  • Hayirli olsun...sanslisin diyebiliriz galiba son atmosferik olarak uretilen gercek ///M serisi.
  • Hayırlı olsun hocam, çok güzel tercih.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alfredo

Borusan'da yeni F30 için sorduğumda 2-3 hafta içinde teslim ederiz demişlerdi. 4 ay bana da çok uzun geldi, insanın fikri bile değişebilir.

F30 M3 satışa çıktı mı?
  • Amerikadayken -dolar 1.5 tl falan olduğu zamanlarda- 70-80$ a günlük ford mustang kiralalıyorduk. Daha kirlenmemiş sıfır arabaydı neredeyse.

Burada 110-130 tl ye C sınıfı bi araç bulamıyorsun :)

Türkiyede mustang'ı günlük kiralamayı geçtim bi tur atıp geliyim desen 70-80$ isterler.
  • Öncelikle hayırlı olsun...

F30 M3 daha gelmez 2013 anca
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasakpınar

Uyduruk Amerikan araçlarını seçmediğiniz için nedense çok mutlu oldum.

Hayırlı olsun arkadaşım.Efsane olmaya aday bir BMW bence.Ben de çok beğeniyorum.

Arabalardan anlamiyorsun bari iskembeden sallama dünyanin en saglam araclari amerikan arabalaridir ve uyduruk degillerdir sen hangi araca biniyorsun merak ettim dogrusu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güle güle bin kardeş,1.5 adana siparişi verir gibi kolay ve rahatlıkla araba siparişi vermişsin ya en çok benim o hoşuma gitti...
  • hocam öyle bir anlatıyorsun ki cümbür cemaat gelmeye karar verdik yanına
    edit : hayırlı olsun demeyi unuttum kazasız belasız kullanın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can_dmr -- 7 Mart 2012; 2:44:30 >
  • Hayırlı olsun, güzel araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_dmr

hocam öyle bir anlatıyorsun ki cümbür cemaat gelmeye karar verdik yanına
    edit : hayırlı olsun demeyi unuttum kazasız belasız kullanın :)

Beklerim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only Gamer

Elektronik ve Haberleşme Müh. ing. okuyorum. Şu konunuzu gördükten sonra Doktora/master karar verdim. Bana da yer açın amerikada.

Bu arada hayırlı olsun aracınız.

Bu leasing olayı Mercedes'te var mı mesela. C63 AMG için normal fiyatı ve leasing olayını merak ettim.

C63 AMG $58,930 dan basliyormus.
    Lease'i M3'ten biraz daha ucuz olur bu durumda. $800 civari tahminim.
  • motorun sağlammış hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.