Şimdi Ara

Yeni otomobilim BMW M3 Coupe : Fotograflar (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
7
Favori
14.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayallerimi süsleyen güzellik abidesi ama henüz canlı canlı görmek,sesini duymak bile nasip olmadı.Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.
  • araç taşşşşşşşşşşşşşşşş hayırlı olsun
  • Allah kaza bela vermesin hayırlı olsun.

19 luk jantları daha güzel duruyor gri renkte güzel sayılmaz ama o e92'nin hastayım kafayı yiyorum o arabayı görünce bakmaya doyamıyorum ve 2 sene sonra almayı düşünüyorum. :)
  • 
    
    
    
     benimde elma logosu çıkarttan cihazım var... Turkiyeden aldım, ana parasını geçtim ± hala vergisini ödüyorum...Ana
  • arbyaı internetten mi sipariş ediyorsunuz
  • Yollarda dans ettirilecek bir araç almışsınız. Hayırlı olsun. Tekerine taş deymesin
    ///M başkadır.. DTC'yi kapatınca doruklarına varılır.
  • Enteresan bir gelişme oldu :) interlagos mavi dis fox red ic renkte bir m3 boşta kalmış diger tum opsiyonlar benim istediğim gibi :) alabilirsiniz dediler yarın bakacağım beğenirsem alacağım :)
  • güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Centauri

Enteresan bir gelişme oldu :) interlagos mavi dis fox red ic renkte bir m3 boşta kalmış diger tum opsiyonlar benim istediğim gibi :) alabilirsiniz dediler yarın bakacağım beğenirsem alacağım :)

fotoları bekliyoruz merakla :) eğer amerika hakkında dediklerin doğruysa askerlik + 2 sene sonra ben de böyle bi konu açabilirim, doğru söyledin di mi hocam
  • offff hayalimdeki araç hayırlı olsun hocam
  • böyle bir iç mekan yok.. mükemmel tek kelime ile
  • Hayirli olsun oldukc yuksek devir ceviren keyifli bir motoru vardir aracin

BMW nin atmosferik motorlari ise tam bir benzin canavari. Zira E92 M3 ayni sartlarda kullanim da Ferrari F430 dan fazla benzin tuketiyor

bu da ilginc gelmisti bana. Ama takilmayin buna aracin keyfini cikatmaya bak
    in.
  • quote:

Enteresan bir gelişme oldu :) interlagos mavi dis fox red ic renkte bir m3 boşta kalmış diger tum opsiyonlar benim istediğim gibi :) alabilirsiniz dediler yarın bakacağım beğenirsem alacağım :)

Mavi bence daha güzel olacaktır.
    Yerinizde olsam beklemek yerine alırdım opsiyonlarda uyuyorsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATTRACTION

Hayirli olsun oldukc yuksek devir ceviren keyifli bir motoru vardir aracin

BMW nin atmosferik motorlari ise tam bir benzin canavari. Zira E92 M3 ayni sartlarda kullanim da Ferrari F430 dan fazla benzin tuketiyor

in.

Amerikada en son dert edilecek şey yakıttır heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'Sefa

quote:

Orijinalden alıntı: ATTRACTION

Hayirli olsun oldukc yuksek devir ceviren keyifli bir motoru vardir aracin

in.

Amerikada en son dert edilecek şey yakıttır heralde

cok detayli okumadim TR sanmistim.. e iyidir yaksin :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Odysseus348

amerikada mesleğiniz nedir öğrenebilir miyim? bir sene içinde bende türkiyede kalıp iş kurmak ya da amerikaya gidip 2 sene master yapıp maaşlı olarak orada çalışmak arasında karar vereceğim, makine mühendisiyim. araç 10 numara bu arada söylememe gerek yok heralde

Product Manager im su an, IT Security sektorunde. Beyin gocune destek gibi olmasin da, burada makina muhendisi olarak calismaya basladiginiz gun M3 veya Porsche gibi bir araba alip, sehir merkezinde ev tutup, cok iyi sartlarda yasamaya baslayabilirsiniz. Hersey Turkiyeden daha ucuz, maaslar turkiyenin 3-4 misli, vergi yok gibi birsey, benzin ucuz, elektronik ucuz, insanlar da cok sicak.

vergi yok gibi bişey mi :S
    ben amerikadaki vergi sistemi hakkında araştırma yapmıştım
    gelir vergisi %30 hatta gelirine göre %50yi buluyor , tr de ise %40.
    konu dışına çıkmış olucam ama
    beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim :)

•  Yeni otomobilim BMW M3 Coupe : Fotograflar
  • Nooldu aldin mi canavari
  • hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız ve ticket sız kullanın
    araç son gelişmelerle tam da benlik olmuş en sevdiğim arabalardan biri çoçukluktan beri de hayalini kurarım
    dostum bir şeyi merak ettim insurance a $2500 demişsiniz full cover mı acaba
    spor arabalarda bildiğim kadarıyla daha bir öpüyorlar (tabirimi mazur görün) hele de new york gibi büyük şehirlerdeyseniz (gerçi siz öyle bir şey yazmamışsınız sadece insurance ı artıran etkenlerden bahsetmek için yazdım) $2500 bana biraz düşük geldi de size böyle demelerinin nedeni nedir yaş, uzun süredir abd driver licence sahibi olma vb. şeyler mi
  • Aldim :)
    Ici siyah, disi mavi bir tane vardi stoklarinda istedigim donanimda. Erken aldim. :)
    Simdilik bu fotograflari koyuyorum daha sonra baskalarini da eklerim:

Yeni otomobilim BMW M3 Coupe : Fotograflar

Yeni otomobilim BMW M3 Coupe : Fotograflar

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.