Şimdi Ara

Yeni otomobilim BMW M3 Coupe : Fotograflar (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
7
Favori
14.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

güle güle keyifle binin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: miraculous

hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız ve ticket sız kullanın
    araç son gelişmelerle tam da benlik olmuş en sevdiğim arabalardan biri çoçukluktan beri de hayalini kurarım
    dostum bir şeyi merak ettim insurance a $2500 demişsiniz full cover mı acaba
    spor arabalarda bildiğim kadarıyla daha bir öpüyorlar (tabirimi mazur görün) hele de new york gibi büyük şehirlerdeyseniz (gerçi siz öyle bir şey yazmamışsınız sadece insurance ı artıran etkenlerden bahsetmek için yazdım) $2500 bana biraz düşük geldi de size böyle demelerinin nedeni nedir yaş, uzun süredir abd driver licence sahibi olma vb. şeyler mi

Simdilik X5 uzerinde olan sigortayi transfer edebiliyorum, X5 icin yaptigim sigorta anlasmasinin suresi dolana kadar. Aldigim fiyat X5 icin yani.. Dolayisiyla sorulariniza ancak Agustosta saglikli cevaplar verebilirim :) Ancak sigortaci arkadas var konustum, $2500 u gecmez yine dedi. X5 sigortasina biraz gereksiz seyler koymusum: Mesela BMW nin yol yardimi ucrestsiz olmasina ragmen, ben sigortama onu eklemisim filan. Onlari cikarinca aradaki farki kapatir ve yine $2500 civarina yapabilirmisim. Boston'dayim ben bu arada, New York City'de farklidir elbette

• quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

quote:

Orijinalden alıntı: Centauri

quote:

Orijinalden alıntı: Odysseus348

amerikada mesleğiniz nedir öğrenebilir miyim? bir sene içinde bende türkiyede kalıp iş kurmak ya da amerikaya gidip 2 sene master yapıp maaşlı olarak orada çalışmak arasında karar vereceğim, makine mühendisiyim. araç 10 numara bu arada söylememe gerek yok heralde

Product Manager im su an, IT Security sektorunde. Beyin gocune destek gibi olmasin da, burada makina muhendisi olarak calismaya basladiginiz gun M3 veya Porsche gibi bir araba alip, sehir merkezinde ev tutup, cok iyi sartlarda yasamaya baslayabilirsiniz. Hersey Turkiyeden daha ucuz, maaslar turkiyenin 3-4 misli, vergi yok gibi birsey, benzin ucuz, elektronik ucuz, insanlar da cok sicak.

vergi yok gibi bişey mi :S
    ben amerikadaki vergi sistemi hakkında araştırma yapmıştım
    gelir vergisi %30 hatta gelirine göre %50yi buluyor , tr de ise %40.
    konu dışına çıkmış olucam ama
    beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim :)

gelir vergisinden bahsetmedim, urun alirken odediginiz vergiden bahsettim. Mesela bu araci alirken odedigim verginin tamami toplam % 6.25; yillik odeyecegim vergi de 200 $ civari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Centauri -- 15 Mayıs 2012; 21:12:18 >

• Üniversitedeyken önüme çok fırsat çıktı ABD için. Gitmedim, şu aralar o kadar pişmanım ki anlatamam.
    Sadece M3 konusu değil, bu ülkede doğru düzgün giden hiçbirşey yok.

Aracınız hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.
  • Hayırlı olsun canavarınız
  • Üstad Hayırlı olsun güle güle kullan, Başlığı değiştir yorumlarını artı bol bol resimlerini bekliyoruz
  • 0-100 ve top speed video su koymadan bırakmayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Centauri

Aldim :)
    Ici siyah, disi mavi bir tane vardi stoklarinda istedigim donanimda. Erken aldim. :)
    Simdilik bu fotograflari koyuyorum daha sonra baskalarini da eklerim:

Yeni otomobilim BMW M3 Coupe : Fotograflar

Yeni otomobilim BMW M3 Coupe : Fotograflar

• Owww hayırlı olsun hocam. Asfaltı ağlatmanın vakti gelmiş gibi görünüyor
  • Hayırlı olsun hemide manuel

• Araba yanıyor. Gule gule kullanın.
  • Interlagos blue sanırım 10 numara renk ve makine.
  • Yanlis anlamayin kesinlikle kotulemek icin soylemiyorum ama koca SUVun(Cayenne Turbo) (ki M3ten 600 kg kadar daha agir) 0-100 4.7 sn 80-120 3.1 sn ve s.ici 15.8lt. s.arasi 8.4lt. ort. 11.5lt. yaktigini dusunursek 0-100 4.6 sn 80-120 4.2 sn s.ici 17.9lt s.arasi 9.3lt ort. 12.4lt yakmasi M3 icin kotu veriler degil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATTRACTION

Hayirli olsun oldukc yuksek devir ceviren keyifli bir motoru vardir aracin

BMW nin atmosferik motorlari ise tam bir benzin canavari. Zira E92 M3 ayni sartlarda kullanim da Ferrari F430 dan fazla benzin tuketiyor

bu da ilginc gelmisti bana. Ama takilmayin buna aracin keyfini cikatmaya bak
    in.

Su an ortalama tüketimim 12 l/ 100 kg civarı. Cok benzin tükettiğini söylemek güç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The AGiLiTy

Yanlis anlamayin kesinlikle kotulemek icin soylemiyorum ama koca SUVun(Cayenne Turbo) (ki M3ten 600 kg kadar daha agir) 0-100 4.7 sn 80-120 3.1 sn ve s.ici 15.8lt. s.arasi 8.4lt. ort. 11.5lt. yaktigini dusunursek 0-100 4.6 sn 80-120 4.2 sn s.ici 17.9lt s.arasi 9.3lt ort. 12.4lt yakmasi M3 icin kotu veriler degil mi ?

Arac turbolu degil atmosferik galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: The AGiLiTy

Yanlis anlamayin kesinlikle kotulemek icin soylemiyorum ama koca SUVun(Cayenne Turbo) (ki M3ten 600 kg kadar daha agir) 0-100 4.7 sn 80-120 3.1 sn ve s.ici 15.8lt. s.arasi 8.4lt. ort. 11.5lt. yaktigini dusunursek 0-100 4.6 sn 80-120 4.2 sn s.ici 17.9lt s.arasi 9.3lt ort. 12.4lt yakmasi M3 icin kotu veriler degil mi ?

Bu isler tam olarak matematik ile hesaplanmıyor. O hesaba bakarsanız 335i nin verileri en muhtesemi.
    Motorun calışma karakteri, sesi gibi bir cok etken var, mesele sadece ağırlık ve tüketim degil. Cayenne Türkiye'de arkadasımda vardi, toplasanız 100lerce km kullanmisimdir, sürüş zevki olarak m3u gectim, 320i nin verdigi tadı vermiyor.O ağırlık ve yükseklikle mumkun de degil zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vendettaa0

0-100 ve top speed video su koymadan bırakmayız

0-100 tamam da top speed videosu yaparsam gözaltına alınabilirim burada :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Centauri -- 16 Mayıs 2012; 8:00:43 >
  • İyi dileklerini ileten herkese teşekkür ederim
  • hayırlı olsun harika bi araba.Ama nedense şu m3 ün arkasını hic beğenemedim.yeni kasa 3.20 nin arkası bile daha estetik geliyor
  • hayırlı olsun umarım bi yandan arabanın hakkını verirsiniz, diğer yandan da trafikteki magandalara örnek olucak kalitede kullanırsınız arabanızı..
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.