Şimdi Ara

Yeni Rakının son kullanma tarihi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
43.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şişenin neresinde olur beyler ? bulamadım bi tarih var TEK:20.05.2013 yazıyo ama geçti mi acaba

• Yapay Zekanın Yanıtı

Yeni Rakının Son Kullanma Tarihi: Bilmen Gerekenler

Yeni Rakı şişelerinde son kullanma tarihi, şişenin alt kısmında veya arka etiketinde yer almaktadır. Tarih genellikle "Tüketim Tarihi:" veya "SKT:" ifadeleriyle belirtilir.

Yeni Rakı'nın son kullanma tarihi, ürünün kalitesini ve lezzetini koruma süresini gösterir. Bu tarihten sonra ürünün tüketilmesi önerilmez.

Yeni Rakı'nın son kullanma tarihini sorgulamak için şişenin üzerindeki ilgili alanı kontrol edebilirsin. Ek olarak, Tekirdağ Rakı gibi bazı markalar, web sitelerinde veya mobil uygulamalarında son kullanma tarihi sorgulama hizmeti sunmaktadır.

Yeni Rakı'nın üretim tarihi genellikle şişenin üzerindeki başka bir yerde, örneğin kapakta veya etiketin kenarında belirtilir. Üretim tarihi, ürünün ne zaman üretildiğini gösterir ve son kullanma tarihini belirlemek için kullanılabilir.

Son kullanma tarihine dikkat etmek, güvenli ve keyifli bir Yeni Rakı deneyimi yaşamanı sağlar. Tarihi geçmiş ürünleri tüketmekten kaçınarak sağlığını koruyabilirsin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • birşey olmaz içebilirsin
  • Yeni üretilmiş daha
  • sarı yapışkanın üzerinde de 2013 yazıyo acaba üretim tarihi mi o ?
  • Alkolün son kullanma tarihi mi varmış?
  • çok sağolun beyler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.