Şimdi Ara

Yeni WV POLO TRENDLINE-SEAT IBIZA reference tercih edememe ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar bu iki araba arasında kalmış durumdayım ?
    Siz hangisini önerirsiniz fiyat olarak arada 1.000 tl fark var (İbiza daha ucuz)
    İbiza görünüm olarak önde gözüküyor ama WV içi daha geniş diye biliyorum tek kişiyim aile v.b bir durum söz konusu değil o yüzden çok geniş olmasına gerek yok ayrıca WV 1.2 ve 70 bg olması ibizanın da 1.4 85 bg olması benim ibizaya daha sıcak bakmamı sağlıyor siz ne öneriyorsunuz ?
    Bu ikisi arasında hangi arabayı tercih ederdiniz ?

• seat vw ile aynı altyapıyı kullanıyor.
    bence o polo boşline polo. donanımı zayıf. gerçi reference de çok dolu değil. yol bilgisayarı bile yok her iki modelde.
  • Hiçbir şekilde Trendline Polo'ları öneremiyorum, motor gürültülü, çekişi gerçekten yetersiz, donanım bomboş, plastik aksam kalitesi ise düşük.

1.4benzinli comfortline polo alabiliyorsanız her türlü öneririm
  • ibiza reference alıp üzerine style yada copa donanımında bulunan orjinal çelik jantı takın.kapak jant ibizada çok kötü duruyor.
  • İbiza'da yüksek ihtimalle hız sabitleyici özelliği var. Bu özelliğe düşkün ben de dahil birçok kullanıcı var. Siz de seversiniz.
  • Kalite,konfor,genişlik olarak Polo ama motor olarak İbiza. İbiza'nın arka kısım çok dar, üstten basık o sizi zorlayabilir. Hız sabitleyici Referencelar'da standart. Bir de yanılmıyorsam Polo'nun 2012 modellerinde Yol Bilgisayarı standart olarak geliyor.
  • Seat ibiza alınmıştır ilginiz için teşekkür ederim ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemfrost

Seat ibiza alınmıştır ilginiz için teşekkür ederim ;)

Hayırlı olsun.
  • hayırlı olsun hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.