Şimdi Ara

YILDIZ TEKNİK BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu yıl 14.800 sıralamaya girdim ve istediğim yer yıldız teknik bilgisayar mühendisliği ama 13600 ile kapatmış geçen yıl ve büyük ihtimal gelmeyecek. kafamda yatay geçiş ile geçmek var ama tam olarak nasıl yapıldığını bilmiyorum ortalamamı yüksek tutmam gerektiğini biliyorum ama herhangi bir üniversiteye gidince de geçiş yapabiliyormuyum veya yıldız teknikten başka bir bölümü yazıp geçmek mi daha mantıklı bilgili biri varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.

• Evet herhangi bir üniversiteye gidince geçiş yapabiliyorsun, ytü bu sene 11-12kya çekilir eğer liseden okul birincisi olarak mezun değilsen büyük ihtimal gelmeyecektir. ytü'de ingilizce %100 olmadığı için yatay geçiş'deki ingilizce şartı pek sıkıntı çıkarmayacaktır. Sana tavsiyem seçeceğin üniversitenin notlandırması ne kadar dengeli, ort kasmak ne kadar kolay, ytü'ye yatay geçiş yapanlar nereden yatay geçiş yapmış ona bakabilirsin. Tabi yatay geçiş ile ytü'den daha ileri sıralamalardaki üniversitelere de geçiş yapabilirsin.
  • düşüncem yıldız tekniğin alt sırasına marmara ingilizce bilgisayar yazmak ya aslında dediginiz cok mantıklı ortalamayı yüksek tutabileceğim bi universiteye yerleşmek ama geçememe ihtimalim de olduğu için orda kalmak gibi bi risk de almak istemiyorum marmara ile ilgili bilginiz var mı acaba veya önerdiğiniz bir üniversite ve cevapladığınız için teşekkür ederim çünkü kafam çok karışık tıp yazma da ihtimalim var
  • güncel
  • Reis ben de 13685. Oldum ytü yazacam da gelmeme ihtimali yüksek. Alt tarafta alternatif arıyorum ama Marmara listemde yok. Birtakım dezavantajları var. Teknoloji fakültesinde olması, hocaları, üni birleşmesi vs.
    Ama aklımda gtü veya iyte var.
  • Blackflioww kullanıcısına yanıt
    marmara universitesi 19binle alan muhendislik fakultesi altinda bilgisayar muhendisligi var illa teknoloji fakultesi tercihi yapmak zorudna degilsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.