Şimdi Ara

YILDIZ TEKNİK MAKİNE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu bölümü okuyan bu bölüm hakkında bilgisi olan varsa benide bilgilendirirse sevinirim ben makine müh. düşünüyorum sıralamam buraya tutuyor eğitimi erasmus not ort yüksek tutup itüye geçme şansım olur mu gibi sorular var kafamda şimdiden cevaplayanlara teşekkürler.

• upppppp
  • takip
  • ............up................................
  • yatay geçişi ilk sene yaptın yaptın sonra üstüne soğuk su içmek zorunda kalabiliyorsun makinede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m3soc -- 7 Temmuz 2013; 23:43:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m3soc

yatay geçişi ilk sene yaptın yaptın sonra üstüne soğuk su içmek zorunda kalabiliyorsun makinede

peki ytü hakkında bilgin varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanisMajoriis

quote:

Orijinalden alıntı: m3soc

yatay geçişi ilk sene yaptın yaptın sonra üstüne soğuk su içmek zorunda kalabiliyorsun makinede

peki ytü hakkında bilgin varmı ?

liseden bir arkadaşım orda okuyor da benim tam olarak bir bilgim yok
  • bildiğim kadarıyla biraz kalabalıkmış iö devam ediyorsa akademisyenler öğrenci projeleriyle çok ilgilenemiyormuş. Rektör iö leri kaldırmak istiyordu bunun için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocell

bildiğim kadarıyla biraz kalabalıkmış iö devam ediyorsa akademisyenler öğrenci projeleriyle çok ilgilenemiyormuş. Rektör iö leri kaldırmak istiyordu bunun için.

evet iö ve normal öğretim 245 şer öğrenci alıyor sanırım bunların zararları vardır illaki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.