Şimdi Ara

yine bir takas!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hornest P.J. Brown-J.R Smith 'e karşı Bulls'tan Tyson Chandler'ı aldı.Sizce kim daha karlı?

Bence J.R Smith hangi takımdaysa o karlı çıktı.Chiago bu sene bence bişeyler yapmaya aday.Bu arada Ben Gordon hala takımda mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atelyekumpas04 -- 6 Temmuz 2006; 11:06:50 >

• Bulls daha karlı.. Evet Gordon hala Chicagoda...
  • evet chicago daha karlı...
  • Hornest'te işler başarır mı sizce.Chandler geldi.ondan önce bobby jackson ve peja'da katılmıştı takıma.
  • chris paul - bobby jackson - peja stojakovic - david west - tyson chandler.. güzel bir 5 iyi işler yapacaklar..
  • tuh be jr new orleansdan gitmeseydi keske 2 sene sonra mip olcak sezei soylemisti dersiniz.olamazsa da nasil olsa o zamana kadar unutmus olursunuz
  • Ben Gordon Sözleşmesi bittiğinde Bulls'tan ayrılabilir. Çünkü, koç ile arası iyi değil.
  • Gordon un takımdan ayrılacağına dair söylentiler çıktığında açıklama yapıp takımdan ayrılmayacağını belirtmişti.. Ancak önümüzdeki senelerde neler olur bilemeyiz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sosis

chris paul - bobby jackson - peja stojakovic - david west - tyson chandler.. güzel bir 5 iyi işler yapacaklar..

savunma yapacaklarmı savunma Byron Scott'ın çok kafası ağrıyacak bence bu sene, çok değişik oyunculara bolca şans wereceğini düşünüyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sosis

chris paul - bobby jackson - peja stojakovic - david west - tyson chandler.. güzel bir 5 iyi işler yapacaklar..

bu beşte iş yok. çünkü savunmaları kötü olur. takım savunması.
  • bobby Jackson Paul'un yedeği olarak görev alacak ilk 5 te değil , Synder 2 numara başlayacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.