Şimdi Ara

Yine total war yine upgrade!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar her totalwar serisinde yaptığım gibi yine eskiyen sistemime biraz güç kazandırmak istiyorum.

CPU Türü : DualCore Intel Core 2 Duo E6300, 1866 MHz (7 x 267)
    Anakart Adı: Asus P5LD2 SE
    Bellek Hızı : 2GB DDR2-667 (333 MHz)
    Ekran Kartı : Sapphire Radeon X1650 Pro+ZEROTHERM GX815 GAMER EDITION EKRAN KARTI SOĞUTUCUSU

Şuanki sitemim bu fakat bu ekran kartı empiretw için minimum seçenekten başka birşey sunmuyor.Bu sisteme empire totalwarda tam full olmasada en azından iyi iş çıkaracak bir ekran kartı almayı düşünüyorum.ayrıca ram lerde oynama yapmam gerekebilir mi zamanında bunları almışım ki bu zaman bir önceki totalwar serisi oluyor, artık yenileme zamanı geldimi bilmiyorum bu anakart üzerinde sonuçta bişeler yapacağım eğer önerileriniz olursa çok sevinirim.

ekran kartınıda isteyen olursa satarım üzerinde yanında yazan soğutucu var zaten bu kartı aldığımda üzerinde gelen soğutucu ile yarım saat bile oynayamadan resetliyordu pc .ısı problemini müthiş bir şekilde halletti bu soğutucu.

opps unutmuşum editleyeyim :) fiyat olarak 150-250tl gibi bi ekran kartı olabilir alacağım kart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokfen -- 10 Mart 2009; 11:52:02 >

• O fiyata en iyi seçenek HD4830 olacaktır, xp kullanıyorsan ram sorun yaratmaz, bu arada işlemciye hızaşırma uygulaman gerekebilir saat hızı çok düşük.
  • öncelikle teşekkürler cevabın için.işlemci hızı biraz düşük kalıyor aslında oc den fazla anlamam riskede girmek istemem ama şu ekran kartını halledeyim bakalım eğer istediğim performansı alamazsam artık girmek gerekecek,yeni bir işlemci almaya kalkarsak oda en az 300 kağıda patlar.biraz riske değer 300tl için deneyeceğiz artık.
    birde bu HD4830 PCI-E 2.0'ı destekliyor fakat benim anakart eski sürüm pci-e yada ben öyle biliyorum performans açısından çok şey kaybeder mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.