Şimdi Ara

yine tyt deneme konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Artık bende sıkıldım sürekli açmaktan aramaktan ama yapacak bir şey yok lütfen birisi güzel bir fikir versin artık piyasada hangi denemeleri çözdünüz beğendiniz 345 gerçekten çok kaliteli hatta piyasanın en iyisi hocalara geldik te 345 in tyt mat denemesi ile birleştirip idare ediyorum ama yetmiyor test okul tatbikat sipariş verdim tedarik edememişler çözüm 3d çözecektim herkes zor kasıntı diyor ona da gerek yok o zaman ne çözelim arkadaşlar birisi şu konuya açıklık getirsin lütfen

• up
  • para sıkıntı değil diyorsan toplam maliyeti 70 liraya çok sağlam bi toplama deneme önerim var
  • Gizem yaratma hocam yaz:)
  • tabi çokca bölüm denemesi çözen arkadaşların işine yaramaz muhtemelen

türkçe için 345 türkçe 12 li
    sosyal için 3d sosyal bölüm denemesi
    mat için 345 veya bilgi sarmal mat denemesi
    fen için 3d fen bölüm denemesi

hepsi kitapçık şeklinde zımbalarsan tek bi kitapçık haline geliyor ve hepsi kolay orta zor diye ayrıldığı için zorluğu sen ayarlayabiliyorsun örneğin türkçe zor istiyosan 345 in zor senaryolarından birini seçersin veya sosyalde 3d'de 4 kolay 7 orta 4 zor vardı yine burdan zorluğu seçebilirsin

hepsinin toplam maliyeti 70 lira civarına geliyor toplamda 12 deneme çıkıyor 12 deneme 70 liraya biraz pahalı sayılır ama en önemli kısmı 345 hariç hiç bi denemede bütün dersler ösym kıvamında değil misal bazı denemelerde sosyal mat güzel oluyor ama gidiyor fen için saçmasapan sorular hazırlıyor tam ösym kıvamında olmuyor bu toplama denemede ise tam kıvamında oluyor sorular

• o kadar denemeyi bitiremem bile boşa gider
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.