Şimdi Ara

Yok mudur düzgün ISS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba İnternet bağlatmak istiyorum azcık biraz foruma baktım herkes bütün isslerden şikayetçi
    benim istediğim torrentden 700-1000 kb arası download ve akk olmaması ücret olarak da 50 tl civarı not: ev müstakil dolayısıyla uydunet ve fiber yok.
    düzenleme: ttnet 2 ay deneme kampanyasına geçsem mi diye düşünüyorum. memnun kalırsam 51 tl den devam ederim olmadı 2 ay sonra belki düzgün bir kampanya çıkar ttnet i iptal edip ona geçerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V4ROL -- 28 Şubat 2012; 22:00:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: V4ROL

merhaba İnternet bağlatmak istiyorum azcık biraz foruma baktım herkes bütün isslerden şikayetçi
    benim istediğim torrentden 700-1000 kb arası download ve akk olmaması ücret olarak da 50 tl civarı not: ev müstakil dolayısıyla uydunet ve fiber yok.
    düzenleme: ttnet 2 ay deneme kampanyasına geçsem mi diye düşünüyorum. memnun kalırsam 51 tl den devam ederim olmadı 2 ay sonra belki düzgün bir kampanya çıkar ttnet i iptal edip ona geçerim.

http://www.ttnet.com.tr/web/529-2495-1-1/tur/evde_ttnet/kampanyalar_-_dsl_kampanyalari/yalin_internet_kampanyasi

modem hediyeli herşey dahil 60 lira hocam

yanlız 12 ay taahhüt vermen gerekiyor

yalın internet hazırlama ücreti olarak bir kereliğine 8 lira veriyorsun

bir de bağlantı ücreti var 24 lira onu da 12 ay a bölüyorlar

her ay 62 lira oluyor

• taahüt bozuyor işi. özellikle daha önce ttnetin hiç kullanmadıgım internet için evime gönderdiği haciz ibrazını düşündükçe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V4ROL -- 29 Şubat 2012; 10:56:31 >
  • 55 lira ya smile d smart düşün derim Hd istersen 65 ama 2 sene taahhüt var. Komşularının interneti az buçuk referans olur sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: V4ROL

merhaba İnternet bağlatmak istiyorum azcık biraz foruma baktım herkes bütün isslerden şikayetçi

aynen gec yerli firmalara mesela doping adsl
  • "2 ay denemeli, modem ve kurulum ücretsiz, 22 ay sabit fiyat garantili, 8gb a kadar sınırsız" TTNET kampanyasından yararlandım hadi bakalım
    memnun kalmazsam iade ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.