Şimdi Ara

Yorgunluktan ders calisamamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 12yim okuldan eve saat 5de geliyorum. Yorgunlugu atayim falan derken hergun saat 7yi buluyor saat 10a kadar anca calisiyorum sonra uykum cok agir bastiriyor ve hep uyuyorum ders calismak istiyorum ama calisamiyorum uyumasam yorgunlugum olmasa derslerin dibine vuracagim ama olmuyor ne onerebilirsiniz???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı sorun bende de var. Okuldan gelince uyumayı denedim ama uyandığımda sersem gibi oluyorum ve hiç kalkasım gelmiyor.

• Ben de 12yim eve 5te geliyorum. Yorgunluk bende de oluyor ama çalısıyorum bir süre sonra açılıyor uykum 12 den sonra da tamamen kacıyor uyuyamıyorum

• Aynen :( Ben bir saat falan uyuyorum kalkınca kahve içiyorum öyle başlıyorum

• Uyumuycaksınız sıkın bıraz kendınızı hedeflerınızı dusunun hırslanın ne bılıyım ben oyle ayakta kalıyorum. Bır de soyle bı sey var kolay olsaydı herkes yapardı. Fedakarlık yapmadan olmuyor. Ekstra olarak isin psıkolojık tarafı da var tabı. Sureklı yorgun oldugunuzu dusunmeyın kendinizi buna inandırırsanız zaten oyle olursunuz. Kendınıze olumlu telkınler verın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiye yok mu ya hergun kahve iciyorum bunye alisti artik kahve icince uykum geliyor

• niye mezuna kaldık sanıyosun....sana tavsiyem alabildiğin kadar izin al
  • bende o yüzden açık liseye geçmeyi düşünüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.