Şimdi Ara

Yüzünüz mü çirkin ? Bunu yapın geçecek.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sağ burundan nefes alıp soldan verin işe yarayabiliyor bazılarında çok yağlı ve kilolu birisi değilseniz. Bunu yaparken parmağınızı kullanın burun deliğini kapatmak için ya da burnunuzu sağa sola doğru kıvırarak yapın bu daha kolay.

Bu dediğim şey meditasyon olarak geçiyor ve vücuttaki oksijen akışını düzenleyerek vücudun güzellik salgılayan hücrelerini aktif hale getiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frambuazsız Pasta -- 3 Haziran 2017; 22:6:47 >

• kemik eğriliği var hocamm
  • Şu yöntem de var şimdi sol elinizle sağ kaşınizi sag elinizle de sol kaşınizi alta doğru çekin aynı anda dilinizi burnunuza degdirin. Bunları yaparken de bagirin. Ben yaptım su an çok yakışıklıyım.
  • Burnumda et var
  • CartmanBra kullanıcısına yanıt
    Bu bir meditasyondur.
  • Aynen, burun deliğinin biri sürekli tıkalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 3 Haziran 2017; 20:2:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CartmanBra

Şu yöntem de var şimdi sol elinizle sağ kaşınizi sag elinizle de sol kaşınizi alta doğru çekin aynı anda dilinizi burnunuza degdirin. Bunları yaparken de bagirin. Ben yaptım su an çok yakışıklıyım.

Dediklerini harfi harfine yaptım tam son adımda bağırıyodum ki son cümleni okudum yazıklar olsun.
  • Sağol kardeş Kurt Cobain oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurney5

kemik eğriliği var hocamm

Bende de var doktora filanda gittim.

Sonuç:Skalyozmuş
  • Ben de bir öneri vereyim. 2 burun deliğinizide kapatın nefesinizi tutun.
    vermeyin sakın her şey geçecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiretro -- 3 Haziran 2017; 20:8:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desici09

quote:

ameliyat olmak lazım hocam.
  • Isiniz ona kaldiysa ben size ozel bi krem vereyim sifatiniza onu sivayin cirkinler
  • Burnum yok.
  • Kac dk yapiyoruz? Ve soldan saga yaparsak oluyo mu?
  • Deniyorum inş troll değildir
  • Her gün düzenli olarak setler halinde yapmaya çalışın bir spor hareketi yaparmış gibicesine. 20 x 2 set olarak başlayabilirsiniz mesela sonra da yavaş yavaş arttırırsınız. Etkisini hemen görmek mümkün değil tıpkı bir ağırlık kaldırdığında nasıl hemen kas çıkmıyorsa kolunuzda bunda da aynı şekil, yavaş yavaş etkisini görürsünüz. 1 ay deneyin sonuç alamazsanız bırakırsınız. Ben de yeni duyduğum için yeni başladım henüz. 1 ay bir deneyeceğim, sonuç alamazsam bırakmayı düşünüyorum.
  • cidden bunu yapacak insanlar çıkacaktır hiç şüphem yok
  • Yanlislikla sol burun deligimden neges alip sagdan verdim daha cirkin oldum yardim
  • güzellik
    güzellik salgılayan
    güzellik salgılayan hücre
    güzellik salgılayan
    güzellik
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Desici09

quote:

ameliyat olmak lazım hocam.

Hocam galiba skalyoz değil skolyozmuş.

İlk önce benim belin filmini çektiler (bunun seviyeleri varmış belli bir seviye sonrası korse veriyorlarmış.) benimki neyse ki çok fazla değilmiş bu yüzden korse almadan atlattım.

Doktor bana günlük egzersizlerin olduğu bir kağıt verdi.(eğer çekebilirsem fotoğrafını koyarım.)

Bide egzersiz harici barfiks çubuğu,yüzme gibi şeyler önerdi.

Barfiks çubuğunu aldık fakat yüzmek için fazla zamanım olmadı.

Bu ameliyat olmak için seviyesinin çok olması lazım,yani korse seviyesi var bide ameliyat yani ben rahatım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.