Şimdi Ara

Zengin olmak için ne yapmak lazım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Zengin olmak için herşeyi yaparım diyenlerdenmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mngtolga -- 9 Aralık 2020; 13:21:47 >

• her şeyi değil de birçok şeyi (çalışmak dışında)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Old Mac New Clip -- 9 Aralık 2020; 13:33:45 >
  • bu ülkede hırkız veya dolandırıcı olmak lazım

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Ülkedeki cinnet geçirenlerin sayısı bu denli artmışken yiyosa dolandırıcı ol bakalım ne oluyor
  • siyal islamcı görüşe göre çalmak gerek.

liberal görüşe göre girişimci olup riskler alarak kendini tamamen o işe adayarak

• quote:

Orijinalden alıntı: Bogazicili_zekiye

Ülkedeki cinnet geçirenlerin sayısı bu denli artmışken yiyosa dolandırıcı ol bakalım ne oluyor

hiçbir şey olmuyor

jet fadıl yada tosuncuk bir zamanlar halk kahramanı gibi görülüyordu. İnsana ken deveye diken yararmış.

Sen halk yararına bir çabada bulun bak o zaman o halk seni nasıl linç ediyor. Çünkü halkın hakkını yiyenler seni düşman olarak gösterecek ve kendilerini iyi tanıtacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

siyal islamcı görüşe göre çalmak gerek.

liberal görüşe göre girişimci olup riskler alarak kendini tamamen o işe adayarak

girişimcilik falan filan hikaye bunlar.

Abd de elon musk devletin uzay taşımacılığı için ihale almasa şimdiki konumuna gelemezdi. Bunu nasıl sağladı? Tabii ki kendi küreselci-yahudi çevresiyle.

Bizde de yandaşlara ihaleler veriliyor. Girişimcilik bir ilüzyon, amazon'un şuan bu konuma geleceğini çok önceden gelen elit grup bu iş için en uygun kişiyi görevlendiriyor. Ama biz isyan etmeyelim diye "çalışırsan sen de başarırsın, bak bu Bezoss da senin gibi biriydi ve başardı" algısını yaratıyorlar.

• 120205044 kullanıcısına yanıt
    Tosuncuğu halk kahramanı gören adam dolandırılan kişi mi acaba bi düşün bakalım. O tosuncuk milyoner ve çok zengin insanları dolandırdığı için fakir kesim tosuncuğu şaka amaçlı övüyordu. Git bi garibanı dolandır bakalım kim arkanda duruyor 😂

Ayrıca ben sadece senin dolandırıcıları içten içe övdüğünü düşünüyorum. Bu yüzden böyle konuşuyorsun. Samimi söylüyorum bi insan dolandırıcı olacağına gitsin eşcinsel olsun birileriyle olsun o şekilde para kazansın yani anladın mı 😂 Hayat kadını kesinlikle daha şereflidir gözümde. En azından kimselere zararı yok. Ama ben şimdi hayat kadınlığını övsem beni linçlersiniz, sen dolandırıcıyı övüyorsun seni linçleyen yok. Çok boş beyinler.

Çok boş bi bakış açın var ve için nefretle dolu. Biraz çalış git kendi paranı kazan finansal olarak özgür ol ve derin nefes al. İyi durumda olmadıgını düşünüyorum.

Dostum üzgünüm ama başarılı ve zeki insanlar vardır. Her insan aynı zekaya sahip değildir. Üzgünüm.
  • Zenginlikten kasıt ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hiçkimse alınmasın gücenmesin. Burda hırsızlık çalıp çırpmayı öven insanlar insan olmamış. Hepsi de emin olun akp karşıtıdır sözde. Bunlar iktidara gelse donumuzu alırlar komple demekki.

Kimse burda dolandırıcılığı bilmem ne övmesin saf salak gibi. Ciddiye alabilecek daha salak insanlar olabilir emin olun. Siz şakasını yaparsınız çok gerizekalı biri ciddiye alır denemeye kalkar. Birini dolandırmaya çalışırsınız bulaştığınız kişi peşinize adam takıp sizi kim vurduya götürür. Burası Türkiye. Kadın erkek hepsi psikopat çıkabilir, siz ölünce de hesabı anneniz babanız öder söyleyeyim akıllı olun.

Kolay, rahat para kazanmak isteyen kesinlikle jigolo olsun. En azından kimsenin canını yakmayacağınız için sizin ve çevrenizdekilerin de canı yanmaz. Herkes akıllı olsun, dost tavsiyemdir.
  • quote:

Dostum üzgünüm ama başarılı ve zeki insanlar vardır. Her insan aynı zekaya sahip değildir. Üzgünüm.

ben aksini iddia etmedim zaten.

Ama sizin sandığınız gibi işlemiyor sistem. Küreselciler var ulusalcılar var ve bunların altında da binlerce lobi cemaat tarikat var. Buz dağının birde görünmeyen kısmı var.

Elon Musk'ın başarısının temelinde uzay çalışmaları yatıyor. Bu ise nasa'nın uzay getir-götür işini almasından kaynaklanıyor. Devletler sandığın gibi şeffaf değil ve lobiler çok aktif. Yani birilerinin adamı olmazsan kimse sana nasa'nın ihalesini vermez.

• quote:

Tosuncuğu halk kahramanı gören adam dolandırılan kişi mi acaba bi düşün bakalım. O tosuncuk milyoner ve çok zengin insanları dolandırdığı için fakir kesim tosuncuğu şaka amaçlı övüyordu. Git bi garibanı dolandır bakalım kim arkanda duruyor 😂

Ayrıca ben sadece senin dolandırıcıları içten içe övdüğünü düşünüyorum. Bu yüzden böyle konuşuyorsun. Samimi söylüyorum bi insan dolandırıcı olacağına gitsin eşcinsel olsun birileriyle olsun o şekilde para kazansın yani anladın mı 😂 Hayat kadını kesinlikle daha şereflidir gözümde. En azından kimselere zararı yok. Ama ben şimdi hayat kadınlığını övsem beni linçlersiniz, sen dolandırıcıyı övüyorsun seni linçleyen yok. Çok boş beyinler.

Çok boş bi bakış açın var ve için nefretle dolu. Biraz çalış git kendi paranı kazan finansal olarak özgür ol ve derin nefes al. İyi durumda olmadıgını düşünüyorum.

ben senin daha zeki biri olduğunu sanıyordum ama ya okuduğunu anlayamıyorsun ya çok sığsın.

tosuncuk örneğinde o tam bir halk kahramanıydı. üyeler onu müthiş bir dahi olarak görüyordu, onlara meselenin dolandırıcılık olduğunu söylediğimde benim tosuncuğu çekemediğimi söylemişlerdi.

temelde kötülük yapan bunu örtmek için reklam yapar. misal kızılderililer masumdur ve kendilerini anlatma gereği hissetmezler fakat abd suçlu olduğu için sürekli film-dizi-çizgifilm lerinde kızılderilileri kötü göstermeye çalışır.

Aynısı müslümanların kötü gösterilmesi için de geçerli.

Kötü niyetli kişi sana iyilik yapıyor gibi görünmelidir ki seni dolandırabilsin. Bütün dolandırıcılık vakaları insanların sevdiği kişilerce yapılır, çünkü insanlar duygusaldır ve duygular mantığı bloke eder.

Yazdığım yazıdan dolandırıcıları övdüğümü çıkartman için duygu-mantık ayrımını yapamayan biri olman lazım.

Dolandırıcıları övüyorsun çıkarımını tosuncuk olayını kıstas alarak söylemedim zaten. Mağdurların hakettiğini düşünüyorsun bu tarz olaylarda “victim blaming” yapan kişi dolaylı yoldan suçluyu övmüş olur.
  • quote:

Dolandırıcıları övüyorsun çıkarımını tosuncuk olayını kıstas alarak söylemedim zaten. Mağdurların hakettiğini düşünüyorsun bu tarz olaylarda “victim blaming” yapan kişi dolaylı yoldan suçluyu övmüş olur.

insanların beyinlerinde belirli birkaç bilgi var ve her şeyi bunlarla çözmeye çalışıyorlar.

senin bölüm ne yiğido?

Matematik. Niçin?
  • quote:

Matematik. Niçin?

gerçek hayatta "değişken değiştirme" yapmayı ve türev almayı başarabiliyor musun?

gerçek adın nedir? (cinsiyetine saygı duyuyorum senin seçimin)

matematikle ilgili takıldığım noktaları sana danışabilir miyim?

Cinsiyetim benim seçimim mi cidden

Ders olarak matematik sorularını mı sormak istiyorsun yani? Eğer öyle ise tabii ki sorabilirsin elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım
  • quote:

Cinsiyetim benim seçimim mi cidden

Ders olarak matematik sorularını mı sormak istiyorsun yani? Eğer öyle ise tabii ki sorabilirsin elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

ben senin profil resmini zeki müren sanmıştım dikkatli baktım yahudi olduğu için başarılı olan elon musk mış. :D

tamam teşekkür ederim.

“Yahudi olduğu için başarılı olan Elon Musk” Elon Musk bu tanımı duysa Space X şirketinin kepenklerini indirirdi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.