Şimdi Ara

Zyxel Prestige 630-11 Vista Driver Arayan Varsa İşte Burda Birde Airties RT-103 Modem Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Burdan Prestige 630-11 USB Modem Driverını indirebilirsiniz. Farklı bir modem Driverı ama gayet güzel çalışıyor. TTNet Adsl Hız testinde de tam performans gösterdi.

http://www.prolink.com.sg/download/H8000_Vista.zip

Birde Airties RT-103 modemler sorunlu mu acaba. Adsl bağlantı programı bir süre sonra modemi bulamıyor. internet kopuyor. Bittrorent programı download yapıyor İnternet Explorer ile ne modeme ulaşılabiliyor nede internet. XP'de ve Vista'da durum aynı.

Bu yüzden de Prestige Modem'i mi tekrar deneyip yukarda ki driver'ı buldum. Bu modemi herkese tavsiye ederim, tabi şu anda piayasada bulabilirseniz.

• Çok teşekkür ederim.Benim Zyxel Prestij 630 modemim var.Vista sürücüsü olmadığından Vista'yı kullanamıyordum.Verdiğiniz sürücüyü yükledim,şimdi Vista'yı kullanabiliyorum.
    Çok yararlı bir bilgiyi paylaştığınız için tekrar teşekkür ederim.
  • arkadaşım çok sağollasın zyxel deye arayip bullamamıştım konuyu yeni gördüm paylaşım için teşşekkürler ben bu modemi adsl ilk test yapıldığı zamandan beri kullanmaktayım maşllahı var tık demedi ve hala 7/24 çalışmasına rağmen ısı diye birşeye rastlamadım

tekrardan teşekkürler kolay gelsin
  • şimdi hocalar bu zyxel usb modemin driveri kendi sitesinde yok mu? emin olunuz, bir daha bakınız be yanlış görmüşsünüzdür. yatırımı var türkiyeye nasıl olmaz?
  • kardeşim güzel paylaşım yanlız linke tıklıyorum sayfayı açmıyo yardımcı olursanız sevinirim..teşekkür ederim
  • mrhb arkadaslar
    bende Zyxel P-660HN-F1 aldim bir türlü tekrarlayicigi algilamiyor bir de portlarini acamiyorum resetlemeye calistim simdi power dügmesi yanip sönüyor birde routere baglanamiyorum.

Yardiminiza simdiden tessekürler
  • win7 için ihtiyacım var olan atabilir mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.