Şimdi Ara

2 Tane 20 mg Tansiyon İlacı İçtim Ölmedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
39.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hipertansiyon için 20+20 40 mg tansiyon ilacı aldım ama ölmedim.
    Kısa süreli bayıldım uyandığımda elim ayağım titriyordu mecbur tuzlu ayran içtim kendime geldim.

Evet ölümle ilgili soruları alayım neler yaşadığım hakkında da soru sorabilirsiniz.

Edit: Hipertansiyon ilacını bilmeyenler var aramızda açıklayayım normal hipertansiyon hastalarına 5 mg veriyorlar ileri derece için 20 mg veriyorlar bende 2 tane içtim yani 40 mg aslında öldürmesi gerekirdi çünkü kandaki basınç çok fazla düştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2F6FBCC3F -- 13 Nisan 2015; 21:35:44 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Yanlışlıkla İki Tane Tansiyon İlacı İçmek

Yanlışlıkla fazla tansiyon ilacı içmek ciddi sağlık sorunlarına yol açabilecek tehlikeli bir durumdur. Tansiyon ilaçlarının etkileri kişiden kişiye değişiklik gösterse de, tek seferde yanlışlıkla 2 tane tansiyon ilacı içmek veya 3 tane tansiyon ilacı içmek ölümcül sonuçlara neden olabilir.

Yanlışlıkla 3 tane tansiyon ilacı içmek veya günde iki tane tansiyon ilacı içmek gibi durumlarda aşağıdaki semptomlar görülebilir:

• Baş dönmesi
    • Baygınlık
    • Uyuşukluk
    • Hızlı kalp atışı
    • Nefes darlığı
    • Şiddetli baş ağrısı
    • Mide bulantısı ve kusma

Bu semptomları yaşıyorsanız, derhal tıbbi yardım almanız çok önemlidir. Tansiyon ilacını yanlışlıkla iki kere içmek veya tansiyon ilacı iki defa içilirse ne olur gibi durumlarda vakit kaybetmeden bir sağlık kuruluşuna başvurmalısınız.

Tansiyon ilaçları, kan basıncını düşürmek için kullanılan güçlü ilaçlardır. Bu nedenle, yanlışlıkla fazla tansiyon ilacı içmek ölümcül sonuçlara yol açabilir. Tansiyon ilaçlarını her zaman doktorunuzun önerdiği dozajda ve şekilde kullanmanız çok önemlidir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • 2 tane ilaçla ölünseydi biz çoktan toprak olmuştuk.
  • Bir kaç gün içinde pamuğu tıkarlar merak etme şimdiden sipariş ette fıstıklı olsun helva.
  • 2 tane adamı bayıltmaz bile sen korkudan bayılmışsın
  • Hocam 40 mg hipertansiyon ilacı başka bir şeyle karıştırdın herhalde ağrı kesici değil bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilise İmamı

Hocam 40 mg hipertansiyon ilacı başka bir şeyle karıştırdın herhalde ağrı kesici değil bu

Hocam öleceğini bilsen içmezdin herhalde.
  • Bu konuda şu makaleye göz atabilirsiniz çok geçmiş olsun

• Zamanında 20 dene Cipralex için üzerini 1 Litre Tekel Vodka ile tamamlamıştım.

Birşey olmadı...

• Geçen batratoksin ve striknin enjekte etmiştim kendime hala ölmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulpro -- 20 Ağustos 2022; 10:58:48 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem_Alim

Zamanında 20 dene Cipralex için üzerini 1 Litre Tekel Vodka ile tamamlamıştım.

Birşey olmadı...

Hiç mi bişey olmadı yaw. Baygınlık vs

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.