Şimdi Ara

2001 corsa dizel en iyi tercih midir?( 13-14 milyara)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar cok yakinda insallah bi araba alicam. 13 - 14 milyar arasi bi sey bakiyorum.yakit tuketimi cok onemli.kafamda ilk olarak 2001 model corsa dizel var. sizce bu fiyata max 80-90 bin kmde bulabilirmiyim?Tavsiyeleriniz ve gorusleriniz nelerdir?Simdiden tesekkur ederim herkese...

• o fiyatlara bulabileceğini sanmıyorum.
    van bulabilirsin ancak
  • vanda istemiyorum 2 kapi oldugu icin..eski kasa 2000 model e mi kaldik simdi yanii..tuhh o da cok eski gibi geliyor yanii..
  • quote:

Orjinalden alıntı: andich

vanda istemiyorum 2 kapi oldugu icin..eski kasa 2000 model e mi kaldik simdi yanii..tuhh o da cok eski gibi geliyor yanii..

Hocam B kasa(1993-2000) Corsada dizele bakma.. Çok sorunlu araçlar zaten piyasada da çok az var...
  • o paralara 2003-2004 dizel clio daha mantıklı b kasa dizel corsalarda turbo yok combo gibi çok sesli çalışıyor ve kamyon gibi gider saxo dizelde aynı şekilde....
  • Ben olsaydım 2004 Corsa 1.2 twinport alırdım,biraz nakit verip gerisini taksitlendirirdim. Hem çok az yakıyor,hem sessiz, hemde seri,hem vergisi düşük. Ayrıca triptonic vitesli. Yol tutuşuda fena değil,arkadan kaymaya başladığı zaman çok kolay toparlanıyor. Ama sakın SAKIN renaulta bulaşma.
  • Evet bende renault almayi dusunmuyorum.arkadsin bora si vardi bende de megane vardi ayni model. daglar kadar konfor farki vardi. O yuzden fransiz arabalarina karsi bi sogukluk var.

Acaba benzinli alip tup mu taktirsam simdi ona kaymaya basaldim cunku 2001 model dizel bulamiyorum.ama araba zaten kucuk bi araaba oldugu icin suphelerim var. bagaj zaten kucuktur iyice kuculur artik. hala tam karar verermedim.

B kasa corsa daki sorunlar nelerdir acaba? direksiyon kutusundaki kronik sorundan mi bahsediosunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andich -- 29 Mayıs 2007; 16:16:11 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: eradnan

o paralara 2003-2004 dizel clio daha mantıklı b kasa dizel corsalarda turbo yok combo gibi çok sesli çalışıyor ve kamyon gibi gider saxo dizelde aynı şekilde....

o paralara 03-04 dizel clio yok ki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.