Şimdi Ara

2004 Fiat Albea (ilk arabam için yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, herkese iyi forumlar dilerim.

Bir tanıdığımda 250.000 - 300.000 KM arasında 2004 model bir Albea bulunmakta. Araç bel altı boyalı fakat taksi çıkması değil ve değişeni yok dediğine göre. Aracın fiyatı ile alakalı bir sorum yok. Bu benim ilk aracım olacağı için sizlere danışmak istediğim bir kaç soru var.

a)250.000+ Dizel Albea sorun oluşturma ihtimali yüksek bir araç mıdır?
    b)Hasar kayıtsız, değişensiz bir aracın bel altı boyasının olması ne kadar sorun teşkil eder?
    c)Aracın baktırmam gereken en önemli noktaları neler?

Şimdiden çok teşekkür ederim.

• Dizel mi benzin limi bilmiyorum ama 2005 albea 1.2 bizdede mevcut.Km yüksek olmasaydı daha iyi olurdu.Ama yedek parçası çok uygun.Yürüyen ve mekanik aksam parçalarını makul fiyata alıp değiştirtirirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

Dizel mi benzin limi bilmiyorum ama 2005 albea 1.2 bizdede mevcut.Km yüksek olmasaydı daha iyi olurdu.Ama yedek parçası çok uygun.Yürüyen ve mekanik aksam parçalarını makul fiyata alıp değiştirtirirsiniz.

Araç dizel, eksik bilgilendirme için kusura bakmayın. Çok teşekkür ederim.
  • Pazzolu kullanıcısına yanıt
    Fiyat ne diyor ? Birde bakimli mi ? Sanayide bakim yaptirdigi kayitlari mevcut mu,ustasi belli mi ?

Fiyat uygunsa alinir turbo ve enjektorlere ozellikle baktir pahali parcalar,geri kalan tuzlu olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Motoruna baktır usta al derse al değişen yoksa surtmeden,renk tutmasından,küçük kazalardan boyanmıştır sorun yok sonuçta kaç yıllık araba ama yüksek km li dizel risktir istersen spor görünümlü güzel bir brava 1.6 LPG'li bulabilirsin o fiyatlara yada D segmenti bir marea

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardımlarınız için çok teşekkür ederim, belirttiğiniz noktaları inceleyeceğim ve dikkat edeceğim.
  • bende aldım ,dizelin gaza yuklenince duman atması ayrı sorun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.