Şimdi Ara

2004 TOYOTA COROLLA FİYAT KONTROLÜ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2004 model 45000 km de hasarsız bir toyota corolla sedannın pazarlığını yaptım. 23000ytl ye anlaştım gibi. ama içimde hala bir soru işareti var. acaba fazlamı bir fiyat verdim. sizce bu paraya değermi. ve bu arabayla yaklaşık 100 km de ne kdar yakıt tüketirim (hemen tüp taktırmam gerekirmi diye merak ediyorum)
    lütfen cevapsız bırakmayın

• Valla dostum fiyat normal gibi belki 1.000 ytl aşağısı olabilir.Bende 2005 sol var.Yakıtı şehirler arasında iyi 6,5-7 lt gibi yakıyor.Ama şehir içinde
    rahat 10 lt buluyor sayılır.Eğer genelde şehir içi binecek iseniz bence tüp taktırın derim.Tabii iyi bir lpg de ruhsata işletmeyle beraber 2.000 ytl yi bulur
    Karar size kalmış
  • 1.4 motorsa çok para vermişsin yok eğer 1.6 ise tutulanları genelde bunlarıdır fiat boya değişen yoksa normal çok değil
  • kardes bu terramı sol mü?

solse çokk ii fiyat ama terraysa biraz fazla
  • +1
  • Yakıt sarfiyatı önemli ise benzinli bir corolla yerine bence Megane 1.5 dci dynmic bakın derim ben gecen ay 2004 dci otantik modeli 50.000 de 23.000 ytl ye sattım 2004 model dynmicler ise 24.500 gibi satılıyor şuan 2008 corolla D4D aldım ama Megane deki performansı bulamıyorum Megane 1.5 dci çok seri ve oldukça az yakan bir otomobil İst Ş.içi hiç kasmadan 5.7lt ş.dışı 4.2lt yakıyor sağlamlık ve konfor yönünden Corolla dan üstün diyemem ancak daha seri ve az yakıyor 50.000 km kullandım bende hiç sorun çıkarmadı tavsiye ederim.
  • arkadaşlar peki 2004 model toyotalar için 70-80 bin km ler sorun olun olurmu. bu km deki araçları gönül rahatlığıyla alabilirmiim. birde bir şey duydum normalde 70-75 binde değişen triger setleri toyotalarda 300 binlerde falan değişmesi gerekiyormuş doğrumudur?
  • 2004 model Corolla'larda triger kayışı yok. Zincir var. Zincir 250 bin km de bir kontrol edilir. Değişim km si de 1 milyonu buluyor...
  • bilen arkadaşlarım lütfen yazsınlar
    2004 model 75-80 bindeki bir araç ne kadara alabilrim?piyasası ne durumda acaba ve bu araca maksimum ne kadar vermeliyim
  • bu arada ilk mesajımda yazdığım araç terra idi.
    çevrenizde temiz 2004-2005 terra biliyorsanız haber verin lütfen
  • bende merak ediyorum 2004 model corolla sol var 24750 ytl yazıyor fiyatı pazarlık payı da var 66000 km de nasıl olur acaba?
    quote:

Orjinalden alıntı: mustim75

bilen arkadaşlarım lütfen yazsınlar
    2004 model 75-80 bindeki bir araç ne kadara alabilrim?piyasası ne durumda acaba ve bu araca maksimum ne kadar vermeliyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.