Şimdi Ara

2005 MODEL ASTRA (BI YORUM LTFEN)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAS LAR YAKINIM 2005 MODEL ASTRA ALDI BUGUN AMA 34 PLAKALI 22.500
    RENK SIYAH 42,000 KM DE
    FIYATI NASIL BANA IYI GIBI GELDI SIZCE

• FİYAT GÜZEL VURU ÇIKIGI YOKSA İYİ BENDE 2001ASTRA ELEGANCE VARDI 14500KM DE 3AY ÖNCE 21MİLYARA SATTIM:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riazor Blues -- 17 Ocak 2007; 19:06:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riazor Blues

FİYAT GÜZEL VURU ÇIKIGI YOKSA İYİ BENDE 2001ASTRA ELEGANCE VARDI 14500KM DE 3AY ÖNCE 21MİLYARA SATTIM:)
    yeni kasa mı classic mi?
    donanım seviyesi nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhilter

yeni kasa mı classic mi?
    donanım seviyesi nedir?

Alıntıları Göster
    astra classic olmalı, yeni kasalar o kadar ucuz olamaz...
    iyi gibi fiyat, hayırlı olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fircam

astra classic olmalı, yeni kasalar o kadar ucuz olamaz...
    iyi gibi fiyat, hayırlı olsun..

Alıntıları Göster
    2005 astra classıc için biraz pahalı geldi bana bende araştırıyorum çünkü sıfırı(hb) 25 küsur zaten 2005 classıce bu para verilmez donanımlıdır muhakkak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergin967

2005 astra classıc için biraz pahalı geldi bana bende araştırıyorum çünkü sıfırı(hb) 25 küsur zaten 2005 classıce bu para verilmez donanımlıdır muhakkak

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ergin967

SENİN 25DEDİĞİN 1.4MOTOR

• quote:

quote:

SENİN 25DEDİĞİN 1.4MOTOR

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: emre000

quote:

SENİN 25DEDİĞİN 1.4MOTOR

1.6 olduğu da söylenmemiş ki...

• quote:

Orijinalden alıntı: fircam

quote:

quote:

SENİN 25DEDİĞİN 1.4MOTOR

1.6 olduğu da söylenmemiş ki...

Alıntıları Göster
    ODA DOGRUAMA 1.6DIR BENCE

• quote:

ODA DOGRUAMA 1.6DIR BENCE

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bilmiyorum ama 22.500 2005 classıce vermektense ikibuçuk daha verip sıfır 1.4 16v hb almak daha iyi olmazmıydı? yada 2002 biraz araştırmayla 2003 full elegance daha iyi olurdu enazından satarkende.
  • quote:

arkadaşlar bilmiyorum ama 22.500 2005 classıce vermektense ikibuçuk daha verip sıfır 1.4 16v hb almak daha iyi olmazmıydı? yada 2002 biraz araştırmayla 2003 full elegance daha iyi olurdu enazından satarkende.

Alıntıları Göster
    2500 ytl çok büyük bir fark değil bence de ama arabanın özelliklerini bilmek lazım, yanlış yorum yapmamak için...

Sonuçta almış, güle güle kullansın bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: A-nf-A

2500 ytl çok büyük bir fark değil bence de ama arabanın özelliklerini bilmek lazım, yanlış yorum yapmamak için...

Sonuçta almış, güle güle kullansın bu arada

Alıntıları Göster
    evet arkadaşım hayırlı olsun opel sonuçta
  • quote:

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun
  • quote:

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun araba sonuçta 2005 model 34 olmasına sorun yok en azından plakasını değiştrsin bende bi BAŞKENTLİ OLARAK 34 plakalı araca binmem benim fikrim değiştirmende zaten onuda yaptıktan sonra anlaşılamaz benim bildiim
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhilter

yeni kasa mı classic mi?
    donanım seviyesi nedir?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: drhilter

yeni kasa mı classic mi?
    donanım seviyesi nedir?

Astra 1.6i 16V Twinport HB Enjoy
  • quote:

Orijinalden alıntı: BİZANKARAGÜÇLÜYÜZ_06

quote:

Orjinalden alıntı: drhilter

yeni kasa mı classic mi?
    donanım seviyesi nedir?

Astra 1.6i 16V Twinport HB Enjoy

Alıntıları Göster
    YENİ KASA YANİ O FİYATA 2005 VERMELERİ İMKANSIZ DOSTUM YA
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

HARBIDEN DEDIMYA
    34 PLAKALI 42 000 DE SIYAH
    UFAK TEFEK MASRAFI VAR YANI 4 LASTIK YENI ALINACAK ....HATTA FOTOSUNU ATAYIM DEDIM AMA
    BLUETOOTH YOK YANIMDA
  • quote:

Orijinalden alıntı: i.unal

hayırlı olsun araba sonuçta 2005 model 34 olmasına sorun yok en azından plakasını değiştrsin bende bi BAŞKENTLİ OLARAK 34 plakalı araca binmem benim fikrim değiştirmende zaten onuda yaptıktan sonra anlaşılamaz benim bildiim

Alıntıları Göster
    niye 34 plakaya binmiyorsun başkentli dostum,zaten siz yolda gördüğünüz 34 plakaya yol bile vermiyorsunuz
    quote:

Orjinalden alıntı: reiss!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Emerald Dolphin

niye 34 plakaya binmiyorsun başkentli dostum,zaten siz yolda gördüğünüz 34 plakaya yol bile vermiyorsunuz
    quote:

Orjinalden alıntı: reiss!!!

Alıntıları Göster
    bende başkentliyim uzak olsun 34 plakalı araçlar :) ama satın almak anlamında söylüyorum. Ankara'da kötü şöhret sahibidir 34 plaka.
    araca gelince 34 plakaya ben güvenemiyorum, neden öyle ucuzki acaba? şirket arabası falan olmasın sakın...

yol verme meselesine gelince, trafikte giderken kimsenin buna dikkat edeceğini sanmam

• quote:

Orijinalden alıntı: alexdesouza

bende başkentliyim uzak olsun 34 plakalı araçlar :) ama satın almak anlamında söylüyorum. Ankara'da kötü şöhret sahibidir 34 plaka.
    araca gelince 34 plakaya ben güvenemiyorum, neden öyle ucuzki acaba? şirket arabası falan olmasın sakın...

yol verme meselesine gelince, trafikte giderken kimsenin buna dikkat edeceğini sanmam

Alıntıları Göster
    sevgili emre dikkat ettimde 2001 astra nasıl 14500km,de yahu yalnız bayramlarda binsen olur okadar bu arada çok iyi fiyata satmışsın,elegance satarkende zarar etmiyo demekki

• quote:

Orijinalden alıntı: alexdesouza

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: burak__y

yok sahıs ....

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.