Şimdi Ara

2008 Dizel fiesta collection nasıldır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cumartesi kısmetse Levent tarafında bir araca bakacağız, fiyatta anlaştık da aracı bir kaportacıya göstermek istiyoruz. Maslak oto sanayii nde ya da Levent civarlarında tavsiye edebileceğiniz işi bilen bir yer var mı ? Bir de kaç para vermek gerekir. Araç Ford fiesta. Yetkili servis mi tavsiye edersiniz yoksa onlar da biraz pahalı oluyor galiba bir de randevu falan. Ne tavsiye edersiniz?
    Araç 2008 dizel 115000 de 24000 e anlaştık. Arkadan bagaj falan değişmiş. 5000 TL hasar kaydı var dedi önden bir şey yok dedi. Alınır mı sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosoon -- 15 Ekim 2014; 23:00:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardım please.

• Kaportacıyla falan uğraşmayın gidin bi expertize sokun hem motoruna bakıtmış olursunuz max 120 lira alıyor ama 80 lira alan yerlerde var. Araca gelcek olursak o fiyata o araba pahalı 5000 tl hasar kaydı fazla başka araçlar araştırın daha temizi bulanabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meeta

Kaportacıyla falan uğraşmayın gidin bi expertize sokun hem motoruna bakıtmış olursunuz max 120 lira alıyor ama 80 lira alan yerlerde var. Araca gelcek olursak o fiyata o araba pahalı 5000 tl hasar kaydı fazla başka araçlar araştırın daha temizi bulanabilir.

Anladım hocam. Bi Ford servisi araştırayım ben o zaman oralardan.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.