Şimdi Ara

2011-2012 bmw mi 2020-2022 linea mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam, sonunda araç almaya karar verdim. 650k civarı bütçem var. Bir yanımda 2011-2012 bmw 116 al diyor, diğer yanım ise olm mantıklı ol yarın öbür gün satacaksın satman kolay olsun, genç araba olsun diyip linea ve benzeri modellere yöneliyor. 2011-2012 bmw 1.16 kullanan varsa yaşadığınız problemler neler? Özellikle nelere dikkat etmeliyim? Sizin önerileriniz neler? A3 vb şeyler de baktım çok arada kalıyorum. TR'de aldığım ilk arabam olacak ve fiyatlar malumunuz çok yüksek o yüzden biraz daha ince eleyip sık dokumaya çalışıyorum fakat beklediğim her gün fiyatlar daha da yukarıya çıkıyor.

Şimdiden cevaplar için teşekkürler.

• 2000 model mercedes s de senin volvoyu teneke yapar o zaman onu mu konuşalım şimdi ? Yeni her zaman iyidir mesajındaki her zamanın bu konu için geçerli olacağını anlayamayacak adamlar trafiğe çıkmasa keşke. Alacak 12 yaşında bmw yi triger isteyecek baskı isteyecek yarın öbürgün tutar katalitik ister bin tane gözle görülmeyen masraf potansiyeli. Çok istiyosan sat volvonu al 98-2000 bi s kasa da arabaya biniyor desinler. Bi şey görmemişmiş ne çok seviyosunuz sallamayı en iyi araba sizin olsun.

• Linea en son 2017 de üretildi :)
  • Yeni araç her zaman iyidir
  • momenty kullanıcısına yanıt

@momenty adlı kullanıcının, yanıtlanan mesajı:

Yeni araç her zaman iyidir

2010 Volvo var bende teyze oğlunda 2016 Fluence birader ikisinide kullandı fark var mı dedim Fluence teneke diyor koltuğa oturunca his çok farklı ve

Yani yeni her zaman iyidir diyen adam iyi bir şey görmemiştir bence

• 2000 model mercedes s de senin volvoyu teneke yapar o zaman onu mu konuşalım şimdi ? Yeni her zaman iyidir mesajındaki her zamanın bu konu için geçerli olacağını anlayamayacak adamlar trafiğe çıkmasa keşke. Alacak 12 yaşında bmw yi triger isteyecek baskı isteyecek yarın öbürgün tutar katalitik ister bin tane gözle görülmeyen masraf potansiyeli. Çok istiyosan sat volvonu al 98-2000 bi s kasa da arabaya biniyor desinler. Bi şey görmemişmiş ne çok seviyosunuz sallamayı en iyi araba sizin olsun.

2000 model mercedes s de senin volvoyu teneke yapar o zaman onu mu konuşalım şimdi ? Yeni her zaman iyidir mesajındaki her zamanın bu konu için geçerli olacağını anlayamayacak adamlar trafiğe çıkmasa keşke. Alacak 12 yaşında bmw yi triger isteyecek baskı isteyecek yarın öbürgün tutar katalitik ister bin tane gözle görülmeyen masraf potansiyeli. Çok istiyosan sat volvonu al 98-2000 bi s kasa da arabaya biniyor desinler. Bi şey görmemişmiş ne çok seviyosunuz sallamayı en iyi araba sizin olsun

Triger isteyecek baskı balata isteyecek diye korkan insan trafiğe çıkmamalı araba kullanmamalı bence hahaha

Ayrıca her araç satan sizin gibi değil ki , ben şimdiye kadar 5 araba aldım sadece 1 tanesinde baskı balata volant triger devirdaim vs değiştim ki oda uyguna vermişti aracını

• Dostum muhtemelen benim elimden senin yaşın kadar araç geçmiştir sen yan sanayi aks tavsiye etmeye devam et konularda. Naçizane tavsiyemi yaptım. Arkadaşa bi 50bin daha sürpriz çıkma ihtimaline karşı 11-12 senelik bir bmw önermiyorum. Yine kendisi bilir.

• masterap M kullanıcısına yanıt

Egea yazmam gerekirken linea yazmışım..

Teşekkür ediyorum cevabınız için, sanırım 2020-2022 arası Egea'lara yöneleceğim bu sebepten dolayı

Dostum muhtemelen benim elimden senin yaşın kadar araç geçmiştir sen yan sanayi aks tavsiye etmeye devam et konularda. Naçizane tavsiyemi yaptım. Arkadaşa bi 50bin daha sürpriz çıkma ihtimaline karşı 11-12 senelik bir bmw önermiyorum. Yine kendisi bilir.

Yan sanayii aks benim özel Ford servisim taktı aracıma adamın babasıda Türkiye'deki ilklerden Ford yetkili servisi

Arada dağlar varken dümdüz metal parçasına orjinal diye o kadar para vermek 2023 yılında aptallık bence ever

Şu metal parçası Salıncak orjinal ile yan sanayii arasında 5-10 kat fiyat farkı var ki bazı parçalar orjinali ile aynı sadece paketi değişik

Neyse ben daha birşey demiyorum , Linea BMW Egea Volvo arasındaki konfor güvenlik yol tutuş kalite farkını anlayamacak insanlar ile dolu Türkiye

Triger devirdaim baskı balata masrafı çıkar diye ben tenekeye binemem , canımda değerli keyfimde

2011-2012 bmw mi 2020-2022 linea mı?

• Metalurji bilimini bitirdiniz hocam dümdüz metal diyerek :) size 13 senelik hava yastıklarınızın açılması ümidiyle (tabi daha önce açılmadıysa ki inşallah da gerek kalmaz) bindiğiniz aracınızda iyi yol tutuşları dilerim.

• Yeni teknoloji iyidir. Aynı ikilemlerde kalıp Egea aldım nisanda

Metalurji bilimini bitirdiniz hocam dümdüz metal diyerek :) size 13 senelik hava yastıklarınızın açılması ümidiyle (tabi daha önce açılmadıysa ki inşallah da gerek kalmaz) bindiğiniz aracınızda iyi yol tutuşları dilerim.

2010 Volvo hava yastığı açmasa bile 2017 Egea daha iyi koruyacağı kesin , içine binmedigim arabalar değil Egea vs

Geçen 2020 Duster kafa kafaya transit ile çarpıştı otoyolda ortalama hızda 3 kişi öldü Duster deki

Size cevap yazmamak lazım ama isterseniz size sıfır km bir Duster yada başka araba verip şu kazayı yaptıralim? Yeni her iyidir abii tabi

2011-2012 bmw mi 2020-2022 linea mı?Phavelayoutube
    The driver of the Volvo got his license suspended for 3 months. Luckily driver escaped with no injuries, thanks to Volvo's amazing safety features. This happened in Sarpsborg, Norway in April 2018.
    https://www.youtube.com/watch?v=jGHsoF5F57s&feature=youtu.be

• sylar2 kullanıcısına yanıt

bmw alacak adamın sanayide ustası yürütecek parası olacak,bilmediğiniz işlere girmeyin.

en mantıklısı yeni araba,bilinen araba

• 650-700 arası ne tavsiye edersiniz?
    Focus egea Clio çıkıyor
  • yıgıdo5858 kullanıcısına yanıt

Clio

• 2021 üstü makyajlı kasa Egea al kafan rahat olur.
  • 1600kmde Egea buldum poşetleri üzerinde, onu aldım arkadaşlar teşekkürler

• Eski premium araç nasıl alınır?

1. Son paranızla alınmaz masraf durumda kenarda paranız olacak ve size çok koymayacak.
    2. Sanayide çevreniz olacak, yoksa bmw, mercedes gibi bir araçla rasgele bir ustaya gittiğinizde bir de çok olaya hakim değilseniz yiyeceğiniz kazığın boyutunu tahmin bile edemezsiniz.
    3. Mümkünse tanıdığınız bildiğiniz birinden temiz bakımlı bir araç alacaksınız. Özellikle bmwlerde kullanıcı profili yüzünden bu durum çok tehlikeli. Ölü bir araç alırsanız ne kadar masraf ederseniz edin toplayamayabilirsiniz.
    4. En önemlisi aldığınız araca hakim olacaksınız. Kronik sorunları nelerdir, neresine dikkat edilir vs.

Babam 20 senedir farklı yaşlarda eski mercedesler kullanıyor. Gerekirse biraz fazla verip bilindik temiz araç alıyor, 20 senedir tek bir ustaya araçlarına baktırıyor. Bu süreçte bir silindir kapak contası değişimi dışında rutin bakımlar ve yaş itibariyle ömrü dolan parçalar hariç sorun yaşamadık.

Bu şartları sağlayabiliyorsanız w140 s600 bile alınır ama bunları sağlayamıyorsanız egea alıp kafanızın rahat olması en iyisi.

• İlk araba heyecanı iile gidip yıkık bir BMW alacaksın sonra dert sahibi olacaksın. BMW her adamdan alınmaz beklenir gidilir bakılır iyi değilse alınmaz macera arayan arkadaşlarım oldu sanayide ahbap edindiler. Gerekirse 50 piyasadan yukarıya al
    Devir öyle hava atma dönemi değil BMW kaputunu tamirci kaldırdımı serinlemek için soğuksuda içsen serinleyemizsin.
    Egea al geç kafan rahat olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.