Şimdi Ara

20k dan mezuna kalip 3k yaptim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Zaten herkes mezuna kaliyo bir yilla bi sey kaybedilmez .mezuna kalinca kafa rahat konular daha kolay anlasiliyo ..bu aylarda calismak da zor fazla zorlamayiin konular yetismiyosa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rakip eleme vol.29659632996632

• Rakibim degil zaten 20k dakiler ..onlar icin daha iyi olur hayat sinavdan ibaret degil

• ya biri su arkadasaaa he he desin

HADIiiii

• Ben mezuna kalmadan yaptim naber

20k dan mezuna kalip 3k yaptim

• yukuberk Y kullanıcısına yanıt
    matematik fen netine yazık etmişsin tr sos iyi olsaymış... tr birincisinden farkın yok onunda mat full fen 2 y

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zteska -- 12 Mayıs 2015; 21:08:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zteska

matematik fen netine yazık etmişsin tr sos iyi olsaymış... tr birincisinden farkın yok onunda mat full fen 2 y

Bir soruda 2-3 sik ayni olunca elden bi sey gelmedi. Sinavi zor yapicaz diye benim gibi ustun zekalari harciyorlar iste..

• zteska Z kullanıcısına yanıt
    Adam sosyal için ayrılan süreyi mata harcamış türkçeyide sallamış bütün süreyi sayısala yedirmiş bence 1.den fersah fersah farkı var

• bu sınav zeka ölçmüyor orda yanılmış ama bildiğin dikkat sınavıdır ygs mesela ne sormuşlar bu termometre kaçı gösteriyor bu sorumu zeka ölçecek tabiki hayır dikkat ölçecek mesela o soruyu yapamadık diye bizi geçenler bizde zeki mi oluyor

bu nedenle bence tr birincisinden farkı olup olmadıığını anlayamayız
  • zteska Z kullanıcısına yanıt
    Zeka olarak demedim zaten hocam sınav hakimiyeti olarak

• yukuberk Y kullanıcısına yanıt
    Bi derecen lysde 20 binlerde fazla havalanma onemli olan net sayisidir puanin yuksek diye siralaman iyi ..lysnin onemini vurguladim zaten ben yetismez konular dedim

• Aynen hocam cogu kisi bilmiyor ygs net sayisi cok onemli turkce sosyal dusuk olunca lys fazla ileri atmiyor

• ygs 2ye her soru 4 puan getiriyo ama mf puanina fen ile turkcenin katkisi esit ve bir puan civarinda

• quote:

Orijinalden alıntı: ft27

Zaten herkes mezuna kaliyo bir yilla bi sey kaybedilmez .mezuna kalinca kafa rahat konular daha kolay anlasiliyo ..bu aylarda calismak da zor fazla zorlamayiin konular yetismiyosa

yaa tabi
  • Sonuç nedir?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.