Şimdi Ara

21-22 Haziran Direksiyon sınavı hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar 21-22 Haziran da yapılacak olan sınavın iptali ile ilgili bilgisi olan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keagon -- 17 Haziran 2014; 17:56:23 >

• Mesajı gönderen kişinin imlası süpermiş :)

Konuyla ilgili şöyle bi yazı var:http://www.gelisimsurucu.com/sinaviptali.pdf

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim yapacakmış peki sınavı ?

Öğretmenler geliyordu şimdi Kenan Sofuoğlu gelir hepimizi bırakır artık =)
  • Salak kafam yazılmadım geçen ay erteledim bu hafta hesapta sınava girecektim al şimdi başına belayı
  • Sınavı yapacak olan kurum belli değil hadi sınavı yaptın geçtin ortada verebilecekleri bir ehliyet bile yok İstanbul'da ham madde ihalesi yapılmadığı için basımı duran ehliyet kartları tükenmiş nasıl bir hale geldi güzel ülkem

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/26586011.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keagon -- 18 Haziran 2014; 22:45:06 >

• ehliyet kursu aradı.sınav iptal dedi ne zaman yapılcak dedim tarih belli değil dediler

2 mayısta motor aldım boş boş yatıyor
  • Aynı ben, motor mayıs ayından beri yatıyor içim içimi yiyor Sınav tarihi 5-6 Temmuz Mebi'i arayarak öğrendim
  • Keagon kullanıcısına yanıt
    aynı kaderi paylaşıyoruz :)

sanırım ağustos basında ehliyetimizi alıcaz motorlarda çürüyecek :)
  • bu ay ehliyete başvuracaktım şimdi bu iyi bir şey mi kötü bir şey mi anlamadım anlayan biri açıklarsa sevinirim ( ne oluyor arkadaş bu memlekete her yere bir parmak atma sevdası içindeler senede bir sınav sistemleri değişiyor onuda beceremiyorlar olan gene vatandaşa oluyor )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemus -- 21 Haziran 2014; 15:01:48 >
  • cemus kullanıcısına yanıt
    Siz başvurunuzu yapın bence bir sonraki sınav döneminde sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keagon -- 21 Haziran 2014; 14:42:33 >
  • Arkadaşlar türkiye geneli aynı tarih degilmi şehir şehir farkmı ediyor
    Ben Bu ayın 6 sında motor ehliyeti için kaydoldum tek söyledikleri şey direksiyon sınavı daha belli degil . Biz sizi arıycaz ya bu ayın sonu yada gelecek ayın başı olur diyorlar . araba ehliyetim olduğu için sadece direksiyon sınavına giricem . 4-5 günde bir arıyorum hep aynı hikaye daha dün aradım aynı belli degil biz sizi arıycaz ul-kar sürücü kursu mersin
  • 28-29 haziranda direksiyon sınavı olabilir mi?

bazı yerlerde yazıyor ne kadar doğru acaba..kursu aradım kendilerinden bile haberleri yok parayı ödemeseydim keşke bunlar beni süründürecek
  • 24 haziranda direksiyon sınavım vardı iptal olduğu söylendi.

Ne zaman yapılacağı belli değilmiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.