Şimdi Ara

3. senemde tipi birakip iyte cenge gectim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
3
Favori
2.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2020 yilinda yasanan covid konular cikarmasi sure artmasi derken gelen sinav sonuclari itü endüstri hayalimi cope atmisti sonucum 15k gelmisti. o sene napsam diye dusunurken ege bolgesinden de ailevi sebeplerden cikamayacagimdan kafam karismis ve alanya tip yazmistim arkadasim ise ikna olmadi ege dise gitti. gecen sure zarfinda 1. sinif zaten online olmasina ragmen tam bir cileydi. ne sinavi ne dersleri kayitlari berbat bir atmosferi var okulun etkisi olmus olabilir bunda. 2. sinifta yerlesmeye vs gidince zaten kafamda surekli biraksam mi filan derken aileyi ikna etmekle gecti tum surec ve sinifta kaldim. bu ayin basinda iyte ceng e basvuruyu yaptim. eger aklinda bu tarz tip biraksam mi diye dusunen varsa yardimci olmak isterim cunku burada cogu insanla konusup o sene tip yazmistim ama asiri pisman oldum beni ikna edenlere asiri kirginim

• bırak romantizmi bolume girenlerin %70-%80 erkek neden bu böyle tesadüf mü ?

bu bolum self-taught ve self-dedication istiyor yani sosyal hayatından biraz vermen lazım

bu sebeblerden ötürü,genellikle seçenlerin büyük bölümü erkek ve bilgisayarda başında vakit geçirmekten yana sıkınıtısı olmayan insanlar

kadınlar da geçirsin böyle olsun yazsınlar degiller yazmıyorlar yazsalar bile azı başarılı.

• Maşallah
  • Bende ege bölgesindeyim yardımcı olabilirim

• RamseyBolton kullanıcısına yanıt
    Beklentimiz yok ama sürprizlere açığız
  • İtü işletme gelmiyor muydu hocam
  • En iyisi
  • iyteden pişman olman olası kampüs hayatı 0 ve eger bilgisayara yutupdan video izlemek dışında bir şey yapmıyorsan senin için zorlu 2 sene daha bekliyor,fazlasıyla soyut bir bolum, ozellikle kızlar için .

• inanılmaz bir acemilik...
  • çok riskli bir seçim olmuş, iyi cesaret.

• ben de geçtim bilkent csye hayırlısı olsun :)

• I0SER_b0y kullanıcısına yanıt

ne alakası var kız olunca ne oluyor? herkes yazılımı donanımı bilip mi gidiyor cenge?

• bırak romantizmi bolume girenlerin %70-%80 erkek neden bu böyle tesadüf mü ?

bu bolum self-taught ve self-dedication istiyor yani sosyal hayatından biraz vermen lazım

bu sebeblerden ötürü,genellikle seçenlerin büyük bölümü erkek ve bilgisayarda başında vakit geçirmekten yana sıkınıtısı olmayan insanlar

kadınlar da geçirsin böyle olsun yazsınlar degiller yazmıyorlar yazsalar bile azı başarılı.

• Culcaster abiniz sap charla iyte PRlayamayınca irem olarak geri dönmüş

Ciddi ise iyte’de okunmaz. Tıpa yazık etmişsin.

errrrkeekkkk beee helal olsun soyut düşünen zeki beynim benim

• Hayırlı olsun, okulla ilgili soruların olursa bana ulaşabilirsin pmden. Ehm'de okuyorum.
  • Sek,Alfa,%99 Testosteron,Pure ve akla gelebilecek tüm şeyleri kabul ediyorum.

Sigma male rule 31 :

Kızlar soyut düşünemez  

• Only Males able to think abstract

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.