Şimdi Ara

308 İLE ALAKALI İLGİNÇ BİR SORU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese merhaba.yaklaşık iki aydır 308 premium pack 308 almak istiyorum fakat alamıyorum.niçin mi?renk olarak kum gri düşünüyorum.ama ne hikmetse bu renkte araç yok.2 ay önce gelir dediler fakat hala yok.üstelik ankara,istanbul ve izmirdeki birçok bayi yi aradım.en son müşteri hizmetlerini aradım.onlar dahi bana gün veremiyorlar.benim sorum şu:içimizde peugeot bayisinde çalışan var ise yada bu konuda bilgisi olan var ise lütfen ama lütfen yazsın.
    not:az önce internetten öğrendim, dizel premium pack 1280 ytl zamlanmış.şok oldum vallahi.

• Dostum pejoda degil butun araclarda bu problem var... Getirilen aracların ozel bi istek dısında (GT GTİ vb.) hangi renk gelecegi bilinmiyor ayrıca oyle 10 20 aracda getirtmiyorlar sonuc ne cıkarsa bahtına...

Mesela opelde aksesuar bile alamıyorsun almayı bırak istemedigin aksesuarları bile almak zorunda kalabiliyosun istedigin olmadıgı icin... yeri geliyor 2-3 ay beklemek lazım oda gelirse...

Her alanda oldugu gibi arac konusundada nolcak bu turkiyenin hali dedirtecek bi duzen...

İnsallah istedigin aracı alırsın simdiden gule gule kullan kazasız belasız...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.